Мініпроєкти

20 жовтня 2021 року відбулось відкриття проєкту - переможця обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році «Рівні умови розвитку та освіти кожної дитини».

20 жовтня 2021 року відбулось відкриття проєкту  - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» «Здорова жінка – запорука процвітання нації».

У відкритті взяли участь Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, Директор КНП «Слобожанська лікарня» Василь Пєнін та медичний персонал поліклінічного та гінекологічного відділення лікарні.

b066670d5d172c422691b0a947bdd36c crop l 11 t 65 w 1558 h 876

Протягом серпня – вересня 2021року, в рамках реалізації проєкту «Підтримка лідерства жінок - виграють всі!», який реалізовано ГО «Давай діяти» на території Слобожанської територіальної громади за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем IFES Ukraine (@ifesukraine · Неправительственная организация ) та Слобожанської селищної ради був проведений гендерний аудит молоді громади.


2

Проєкт направлений на забезпечення доступної і якісної освіти на всіх рівнях, через формування новітніх практик створення умов рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами Слобожанської та Зміївської територіальних громад, шляхом організації перевезення таких дітей до КУ«Зміївський інклюзивно- ресурсний центр» за заздалегідь узгодженим графіком, для отримання ними психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.