Оголошення

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Від 4 травня 2024 року діють оновлені порядки надання грантів за програмами «Власна справа» та «Гранти для ветеранів». Зміни спрямовані на розширення доступу до фінансування та спрощення процедури отримання коштів. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

Головне нововведення – збільшення максимального розміру мікрогранту на 100% (до 500 тис. грн) для отримувачів, які зареєстровані та провадять чи планують провадити підприємницьку діяльність у Харкові та Харківській області.

Крім того, тепер є можливість отримання мікрогранту розміром до 75 тис. грн у разі якщо людина зареєструється як ФОП, навіть без найму працівника.

Гранти для ветеранів. До кола учасників програми додано ветеранів з добровольчих формувань.

Слобожанська селищна рада інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, їх переліку» на безоплатне отримання допоміжних засобів реабілітації (технічних та інших засобів реабілітації) мають право:

-    Особи з інвалідністю;

-    Діти з інвалідністю;

-    Діти з порушеннями опорно-рухового апарату (діти віком до 18 років);

-   Особи похилого віку;

-   Військовослужбовці;

-  Жінки, дівчата після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії та з порушеннями розвитку молочних залоз;

-      та інших окремих категорій населення.

Слобожанська селищна рада інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 року № 1020 затверджені Порядок надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів та Порядок надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

 Одноразова компенсація та щорічна допомога на оздоровлення надається особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю до 18 років, яким встановлено інвалідність унаслідок одержаних на території України ушкоджень здоров’я, спричинених вибухонебезпечними предметами, визначеними пунктом 1 частини першої статті 1 Закону України «Про протимінну діяльність в Україні», за зареєстрованим або фактичним місцем проживання.

За додатковою інформацією звертатися до відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради за адресою: Харківська область, Чугуївський район, с-ще Слобожанське, вул. Каштанова, буд. 21, або за телефоном (05747) 5-27-12 та (066) 510-76-81.