Оголошення

thumb newsDocument 900x600 9eb0

Експерти проєкту «Довідник безбар’єрності», ініційованого першою леді Оленою Зеленською, розробили довідкові матеріали на основі рекомендацій психологині Наталі Акульшиної, що допоможуть мінімізувати негативний вплив на психіку дітей.

01

Сказ - (інші назви: (лат. rabies), гідрофобія, тобто водобоязнь) – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей, виникає після укусу зараженої тварини. Захворювання, характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю (летально).

На сказ хворіють усі дикі і домашні тварини, а також гризуни, кажани і птахи, однак дрібні ссавці не мають виразної хвороби й можуть виділяти вірус зі слиною протягом всього свого життя (1-3 роки). Що стосується птахів, то вони можуть бути резервуарами даної хвороби, бо їхні дзьоби можуть бути покриті зараженою слиною, коли вони їдять падло.

З 24 травня 2023 року  по 26 травня 2023 року у смт. Слобожанське (у т.ч. для внутрішньо переміщених до сел. Донець, сел. Благодатне) та

з 25 травня 2023 року  по 26 травня 2023 року у старостатах

відбудеться  видача гуманітарної допомоги  

Допомогу на сім’ю отримує один із дорослих членів сім’ї (сім’єю, в даному випадку вважається громадяни, які проживають  за однією адресою) при наявності оригіналу паспорту отримувача та довідки про взяття на облік ВПО.

Допомога надається у пунктах видачі з 9.00 до 15.00 години (перерва з 12.00 до 13.00 години):

  • у смт. Слобожанське –- у приміщенні Слобожанського Палацу культури,
  • у Лиманському старостинському окрузі – у приміщенні Будинку культури,
  • у Нижньобишкинському старостинському окрузі – у приміщенні Черкаськобишкинського клубу,
  • у Геніївському старостинському окрузі – у приміщенні старостату,
  • у с. Шелудьківка –у приміщенні старостату,
  • у с. Скрипаї –у приміщенні старостату.

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) для дітей віком від 6-ти до 59-х місяців надається гуманітарна допомога:

каша швидкого приготування (спеціальна суміш для дітей віком від 6-ти до 59-х місяців).

Видача проводиться у другу та четверту середу місяця.

При собі мати паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини, для ВПО – довідку внутрішньо переміщеної особи.

Батьки дітей, які проживають у інших населених пунктах громади звертаються до своїх старостатів.