Благоустрій

Слобожанська селищна рада 22 квітня 2023 року разом з Слобожанським відділом освіти, Слобожанським відділом культури, туризму, молоді та спорту КП «Комунальник» долучилася до участі у проведені еко-акції «Зелена Енергія Нафтогаз» у межах проекту «Висадження 100 млн. дерев у 100 країнах світу за 100 годин» глобальної ініціативи з відновлення екосистеми Землі «Greening of the Planet».

01

Звертаємо увагу мешканців смт Слобожанське щодо дотримання правил вигулу домашніх тварин ( собак ) в населеному пункті!

В селищі Слобожанське в кварталах житлових будинків та в центральному парку було висаджено багато різноманітних рослинних насаджень екзотичних та хвойних порід, чимало з цих рослин зазнали негативного впливу внаслідок випорожненням екскрементами (сечі) домашніх тварин (собак).

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Вкотре наголошуємо – категорично забороняється скидати гілля, великогабаритні та будівельні відходи у контейнери для збору ТПВ та поряд з ними, дані види відходів не входять в послугу з вивезення ТПВ, а також наслідком таких дій є виведення з ладу підйомних механізмів сміттєвозів.

IMG 94ba955de9be1df0ff5f80f30d76427b V

Шановні мешканці Слобожанської селищної ради!

Одним з пріоритетних питань Слобожанської селищної ради є гуманна регуляція та контроль чисельності безпритульних тварин у населених пунктах  селищної ради. Мова йде здебільшого про безпритульних собак. Одна з проблем, які завдають безпритульні собаки, це агресивна поведінка тварин, наслідком якої є напади на людей.