Слобожанський центр надання соціальних послуг

Розлучення

Шлюб, сім'я, розлучення, повторний шлюб - найскладніші особисті проблеми людини, від вирішення яких залежить його благополуччя і особисте щастя.

Нікому не секрет, що зазвичай діти, неповнолітні не планують скоювати злочини. Але коли при скоєнні певних проступків їх затримують працівники поліції, на жаль, не можуть пояснити, чому вони так вчинили. Говорять, що просто жартували. Тож, інколи такі собі підліткові жарти можуть мати дуже тяжкі наслідки. Саме тому про це і багато іншого наші працівники КУ “Слобожанський центр надання соціальних послуг” Вікторія Сухіна та Марина Поважна спільно з начальником Чугуївського РВ №2 філії ДУ “Центр пробації” у Харківській області Іриною Римарук і говорили з учнями старших класів Слобожанської гімназії №2 під час проведення лекції з профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

273889701 4953747901360496 8271674069923927392 n min

КУ "Слобожанський центр надання соціальних послуг" інформує жителів Слобожанської громади про те, що з метою підтримки соціальної незалежності вразливих категорій населення, при відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги ПЛАНУЄТЬСЯ відкриття пункту прокату засобів реабілітації

Основним ресурсом Слобожанської громади є її жителі, які на різних життєвих етапах можуть потребувати кваліфікованої соціальної підтримки та допомоги.