Служба у справах дітей

Шановні батьки! Виконуйте свої батьківські обов’язки на належному рівні! На першому місці повинні бути діти, а не алкоголь чи наркотики!!!

Найдорожче, що дають дитині батьки – це життя. Діти народжуються, для того щоб жити в любові, турботі, з належним доглядом та вихованням, але, на жаль, не всі батьки є гідним прикладом для дітей, іноді діти для батьків – це засіб отримання коштів від держави, щоб задовольнити свої особисті потреби, а діти …?

23 лютого 2022 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх службою у справах дітей Слобожанської селищної ради спільно з представником відділу освіти, фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» та поліцейським офіцером громади Слобожанської ТГ був організований та проведений профілактичний рейд.

4

21.02.2022 року відбулося 3-тє засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради на чолі з головою селищної ради Дмитром Діхтярем.

ДБСТ 1

Якщо ви маєте бажання допомагати дітям, подарувати їм справжню родину, ви можете взяти дітей на виховання і створити дитячий будинок сімейного типу.