ЦНАП

CNAP inform

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами.

Допомога по вагітності та пологах, або її ще називають декретні виплати, — це обов’язкова виплата з Пенсійного фонду України, яку отримує кожна жінка при наданні спеціального лікарняного Вагітність і пологи. Отримати виплати можуть як працюючі жінки, так і безробітні. Тож, що таке дородові виплати і як їх отримати.

CNAP inform

Компенсація фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Компенсація за догляд призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки  та єособами з інвалідністю I групи:

 

Дні прийому

Графік роботи

(без перерви на обід)

Понеділок, вівторок

з 8.00 – до 17.00

Середа

з 8.00 – до 20.00

Четвер

з 8.00 – до 17.00

П’ятниця

з 8.00 – до 16.00

Субота, неділя

вихідні

 

телефон для довідок: (066) 6918360

Рішення Слобожанської селищної ради від 23 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення XV сесії VIII скликання від 22.07.2021р. №476-VIII "Про затвердження переліку адміністративних послуг відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області

Завантажити