ЦНАП

tsnap

Рішення Слобожанської селищної ради від 20 липня 2023 року "Про внесення змін до рішення XVсесії Слобожанської селищної ради VIII скликання від 22.07.2021 р № 476-VIII «Про затвердження переліку адміністративних послуг відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області»

01 02

Надання часткового відшкодування витрат громадянам, які відновили пошкоджені внаслідок російської військової агресії вікна у житлових приміщеннях.

На жаль, в результаті військових дій в Україні багато домоволодінь було зруйновано, пошкоджено чи пограбовано, втрачено рухоме майно.

Для підтримки громадян, що проживають на території громади в 2022 р. Слобожанською селищною радою затверджено Програму надання часткового відшкодування витрат громадянам, які відновили пошкоджені внаслідок російської військової агресії вікна у житлових приміщеннях.

CNAP inform

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами.

Допомога по вагітності та пологах, або її ще називають декретні виплати, — це обов’язкова виплата з Пенсійного фонду України, яку отримує кожна жінка при наданні спеціального лікарняного Вагітність і пологи. Отримати виплати можуть як працюючі жінки, так і безробітні. Тож, що таке дородові виплати і як їх отримати.

CNAP inform

Компенсація фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Компенсація за догляд призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки  та єособами з інвалідністю I групи: