Title

Завдяки активній підтримці Комсомольської селищної ради, жителі Слобожанського змогли спостерігати на сцені Палацу культури барвистий калейдоскоп танцювальних колективів Зміївського району.

Для керівників художніх колективів, танцюристів і їх батьків цей захід став підбиттям підсумків роботи за рік. Колективи поставилися з великою відповідальністю до фестивалю і надали свої найкращі номери. Яскраві костюми, динамічна музика, нестримна енергія виконавців зробили захід яскравим і незабутнім. У фестивалі брали участь колективи Слобожанського Палацу культури - танцювальний проект "Прайд" (керівники Руслан і Оксана Цимбал), Клуб спортивного бального танцю "Віват" (керівники Геннадій та Ірина Ісичко), колективи сучасного танцю "Міріденс" (кер. Марина Середа), " Анкор "(кер. Жалова Олена), ансамбль" Веселі Ложкарі "(кер. Валентина Біленька), танцювальна група "Джампики "(кер. Юлія Проценко), Клуб спортивного бального танцю" Віват "Зміївський ДЮСШ (кер. Онищенко Олена), танцювальний проект "Авангард" Зміївського районного Будинку культури (керівники Руслан і Оксана Цимбал).

Після закінчення фестивалю було проведено нагородження учасників. Всі колективи отримали дипломи лауреатів фестивалю, пам'ятні кубки та афіші. Побажаємо товариству подальших успіхів і нових висот.Танцюйте! Будь-який танець прекрасний і прекрасний в танці кожен! Танець це життя!!!!

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 14 травня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 13 травня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

Дотримання правил пожежної безпеки навколо охоронних зон повітряних ліній електропередачі

Важлива інформація

Незабаром настане найспекотніша пора року – літо. Високі температури та тривала відсутність дощів перетворюють рослинність на сухостій, який спалахує від найменшої іскри.  Найчастіша причина виникнення пожеж — це людська недбалість: розведення багать, кинуті недопалки, спалювання сміття. Що несе за собою негативні наслідки не тільки для навколишнього середовища, але і для об’єктів енергетичної інфраструктури, які можуть бути пошкоджені внаслідок виникнення пожежі.

Детальніше...

Штатний розпис Комунального підприємства "Господар-2" на 2026 рік

Господар 2

Детальніше...

Як не допустити африканську чуму свиней у приватному господарстві

1 acs 2

Африканська чума свиней (АЧС)— це небезпечна хвороба, яка вражає свиней. Вона швидко поширюється і може призвести до загибелі всього поголів’я. Ліків і вакцини від неї немає, тому головне —не допустити її появи.

Детальніше...

«Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці»

SLS Ukraine logo

На виконання Операційного плану заходів з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.01.2026 № 92-р, та з метою реалізації повноважень, передбачених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці та виробничого травматизму на 2026 рік Державна служба України з питань праці та її територіальні органи у період з 01.05.2026 по 31.05.2026 проводять інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці».

Детальніше...

Переміщення харчових продуктів через митний кордон України: що необхідно знати громадянам

thumb newsDocument 510x332 6a7a

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує громадян щодо основних вимог під час переміщення харчових продуктів для власного споживання через митний кордон України.

Детальніше...

Цільові та галузеві програми Слобожанської міської ради

Цільові програми

Детальніше...

Протокол № 87 засідання LХXXVII сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

Протоколи сесій

Детальніше...

Щодо засідання Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб

Відділ соцзахисту

Оголошення

Слобожанська міська рада повідомляє, що 14 травня 2026 року о 9.00 за адресою: вул. Миру, 7, м. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область, відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території, при Слобожанській міській раді.