Зміст статті


ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ОСІННІ БАРВИ»

Керівник – ВАСИЛЬ КАНДЯК IMG 8079

Творчий шлях учасників вокального ансамблю «Осінні барви» почався на початку 70-х років у народному хорі «Райдуга» Палацу культури Зміївської ДРЕС, який проіснував до 1996 року. В цей час у Палаці культури хормейстером Кандяком В.М. були створені вокальні колективи - тріо «Зорепад», вокальний ансамбль «Польова царівна» і вокальний дует «Осінні барви». Частина учасників хору «Райдуга» продовжили свою творчість у нових вокальних колективах, які згодом об’єднались у один вокальний ансамбль «Осінні барви». Всі учасники колективу мають великий, багаторічний досвід хорового (ансамблевого) співу.

Репертуар колективу різноманітний. Учасники виконують хорову класику, народні, фольклорні, ліричні, патріотичні, естрадні пісні. У репертуарі колективу є пісні видатних корифеїв хорової майстерності як Анатолія Авдієвського - «Думи мої…», Анатолія Пашкевича «Степом, степом…», Євгена Кухарця «Земле моя, земле» та інших.

 «Осінні барви» приймають участь у заходах, які проходять у Палаці культури, виїзних концертах по Зміївському району і області, у парках м. Харкова, у записах на обласному телебаченні. Колектив лауреат і дипломант фестивалів і оглядів – конкурсів: «ВАТ Центренерго» у Києві, «Медичних працівників», «Жива вода» у Дергачах, «Золота осінь» у Первомайську, «Ветеранської пісні» у Змієві.