groshi

Відповідно до рішення  ХІVсесія Комсомольської селищної ради VIІ скликання від 03 листопада 2016 р.№ 306-VIІ внесені зміни та доповнення до Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Комсомольської селищної ради.

Тепер, мешканці смт. Слобожанське мають можливість  оформити матеріальну допомогу на відшкодуванням частини витрат на встановлення газового лічильника у квартирі багатоповерхового  будинку.

 Для оформлення вказаною допомоги необхідно надати до селищної ради наступні документами:

-  особисту заяву громадянина,

-  довідку про склад зареєстрованих осіб у квартирі,

-  акт виконаних робіт  про встановлення газового лічильника у квартирі багатоповерхового будинку виданий ліцензійною організацією, яка проводила роботи по встановленню,  

-  копію паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання),

-  копію довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера заявнику,

-  довідки про доходи заявника та осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником (крім осіб, які офіційно перебувають в зоні АТО, що підтверджується відповідною довідкою), за останні шість місяців, що передують місяцю звернення. Якщо працездатна особа тимчасово не працює, надається завірена заявником копія трудової книжки. У разі відсутності у громадян, які на день звернення за матеріальною допомогою не служили, не працювали і не навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як такі, що шукають роботу, трудової книжки, зазначений факт може бути зафіксований в Акті обстеження матеріально-побутових умов, складеному депутатом селищної ради по відповідному округу,

За наданням допомоги вищевказаною допомоги особа може звертатися протягом  шести місяців після встановлення газового лічильника.

Розмір допомоги встановлений в розмірі 2000 грн. (дві тисячі грн.), але не більше ніж фактичні витрати.

Звертаємо увагу: якщо на день звернення за надання одноразової  адресної грошової допомоги середньомісячний дохід на одного члена сім’ї, в якому проживає заявник, за попередні шість місяців, що передують зверненню за матеріальною допомогою, перевищує суму, що дорівнює подвійному розміру загального показника розміру прожиткового мінімуму, встановленого законодавством України, на одну особу в розрахунку на місяць одноразова адресна грошова допомога не надається. 

За більш детальнішою інформацією громадяни можуть звернутися до селищної ради (кабінет № 3), або за телефоном: 5-46-21.