Новини

25 лютого 2021 року відбулась зустріч керівництва Зміївської ТЕС та Слобожанської селищної ради з мешканцями смт Слобожанське. Ініціатором зустрічі виступила Зміївська ТЕС. Дана зустріч стала результатом багатомісячних перемовин, листувань та взаємних вимог.

19.02.2021 року відбулось 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради на чолі з головою селищної ради Д.М. Діхтяр.

Завантажити >>

Згідно Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, здійснює заходи щодо формування та ведення Реєстру адміністративних послуг. На сьогодні Реєстр адміністративних послуг наповнюється інформацією про адміністративні послуги, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Мінцифри прагне зробити життя українців легшим та простішим, тому було важливо створити єдине джерело повної, достовірної та уніфікованої інформації, яке б дозволило людям орієнтуватись серед великої кількості державних послуг.

tarif

Мешканці нашої громади висловили своє занепокоєння, обурення, постійним підвищенням комунальних тарифів. Обґрунтування чергового підвищення, обґрунтування розмірів підвищення люди не чують та не розуміють. На початку січня 2021 року у населених пунктах, що входять до складу Слобожанської селищної ради, на зібраннях людей було підписано звернення до різних органів влади щодо необґрунтованих та непідйомних тарифів на газопостачання, електроенергію та опалення. Депутати Слобожанської селищної ради беззаперечно підтримали своїх виборців з ситуацією щодо тиску на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.