Чкаловська селищна рада

У цьому році, відповідно до чинного законодавства України, будуть відбуватися перші вибори в Слобожанську селищну раду (об’єднану територіальну громаду). Слобожанська селищна рада буде складатися з Комсомольської селищної ради, Геніївської, Скрипаївської, Лиманської, Шелудьківської та Нижньобишкинської сільських рад.

IMG 0378

19 серпня 2020 року відсвяткував свій 95 - річний ювілей чудовий та шанований громадянин Комсомольської селищної ради, ветеран Великої Вітчизняної війни, Бондарцов Федір Іванович!

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20190810 091100

Комсомольською селищною радою з 2016 року заснований селищний конкурс на кращу прибудинкову територію. По результатам цього конкурсу, який підводиться на День селища, жителі будинків з кращої прибудинкової території, яка стала краща та доглянута завдяки праці жителів, а не комунальних служб, отримують сертифікат на благоустрій подвір’я  на суму до 50 тис. грн.

title

У Слобожанському Палаці культури 11 серпня 2019 році відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячений Дню будівельника. З професійним святом усіх присутніх привітав Комсомольській селищний голова Дмитро Миколайович Діхтяр.

images

З метою запобігання нещасним випадкам з громадянами на об'єктах залізничного транспорту, збереження їх життя та здоров'я під час користування послугами залізниці, доводимо до Вашого відома вимоги "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України" зі змінами та доповненнями, затверджених наказом МТУ від 22.11.2007 р. №1059.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 серпня 2019 року                          № 87       
Про скликання позачергової LVIII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

Remont dorogi remontni roboti doroga shlyah

Дороги по вулицям сел. Благодатне, не належать до комунальної власності Комсомольської селищної ради, вони перебувають на балансі ДП "Благодатне".

bus

У зв'язку з відсутністю автобусного сполучення з сел. Благодатне Комсомольська селищна рада направила листи до Зміївської райдержадміністрації та до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з проханням офіційного вирішення цього питання, оскільки це належить до компетенції зазначених установ.

tarif

До уваги мешканців!

Комсомольська селищна рада отримала лист від ПАТ "Центенерго" Зміївська ТЕС стосовно необхідності зміни тарифів на виробництво теплової енергії. Лист додається:

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про оголошення конкурсу на право укладання договорів оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради від 01 серпня 2019 року

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Комсомольської селищної ради, яке планується надати в оренду від 01 серпня 2019 року

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від "20" серпня 2018 року

 

№66

"Про скликання XLII сесії Комсомольської

селищної ради VII скликання"

fotokonkurs

Шановні жителі смт. Слобожанське!

Запрошуємо Вас взяти участь у фотоконкурсі - «Моя сім'я - моє багатство» і «Я і моє улюблене Слобожанське» до Дня смт. Слобожанське.

title

Утримання житлових будинків та благоустрій  населених пунктів на сьогоднішній день є одним із самих пріоритетних завдань селищної ради.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 серпня 2017 року

 

Про скликання позачергової ХХVІІ сесії Комсомольської селищної ради VІІ скликання

№  65                      

human traffik

ПАМ'ЯТКА

Органи місцевого самоврядування беруть участь у здійсненні заходів, спрямованих на протидію торгівлі людьми (ч. 2 ст. 5 Закону України "Про протидію торгівлі людьми")

ЗСУ

До уваги жителів Зміївського району.

Зміївським військовим комісаріатом проводяться заходи щодо підготовки та проведення навчальних зборів з резервістами другої черги строком до 1 місяця.

Харчові продукти 

Зміївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області доводить до вашого відома, що в ході проведеного аналізу,