Зміст статті

titleРезультати туру

Слобожанський - Борки 0: 2
Енергетик - Зміїв 2: 1
Газовик - Донець 2: 0
Балінвест - Авангард 2: 0
Газовик - Авангард 2: 0

Короткий огляд

Ігровий день був відкритий перемогою команди з Борок над Слобожанськім 2: 0. Боротьба була в'язкою, але більш зібраними були хлопці з Борок.
Центральної грою дня була гра Енергетик - Зміїв! Першу партію виграли зміївчани. У другій зміївчани вели протягом майже всієї партії, але неймовірний камбек зробили енергетики. Все вирішилося в третин партії. Краще її почали хлопці зі Змієва, але і цього разу лідер турніру команда Енергетик зуміла зробити камбек! Неймовірно складна перемога Енергетика 2: 1.
У третин грі Газовик обіграв Донець 2: 0. Команда Донець мала шанси зачепиться за очки, але трохи не вистачило.
У четвертій грі Балінвест грав з новачком турніру командою Авангард! У першій партії була боротьба, Авангард кілька разів виходив вперед у першій її половині, але все ж Балінвест взяв верх. У другій партії боротьби можна сказати не вийшло. 2: 0 на користь Балінвест.
У п'ятій грі Газовик обіграв Авангард 2: 0. Впевнено, майже без шансів. Авангард продовжує набиратися досвіду.
Варто відзначити, що не дивлячись на те, що через пізню заявки на турнір команди Авангард, газовики вже була зарахована технічна перемога, але представник команди Газовик попросив не зараховувати їм технічну перемогу, а вирішити все на паркеті в спортивній боротьбі. Керівники турніру дали добро і гра відбулася.
Дякую всім за багато позитивних емоцій!

Турнірна таблиця

Календар ігор