Зміст статті

title23 грудня V етап "Слобожанського Кубка" по волейболу.
До нас приєдналася 8-я команда - Авангард (Слобожанський). У зв'язку з дозаявкою в турнір команди і перенесення гри Борки-Енергетик, в турнірну таблицю внесені зміни.

5 тур Відкритого Слобожанського Кубка з волейболу ознаменувався відразу кількома подіями.

 1. Було прийнято остаточне рішення по іграх команди Балінвест в 1, 2 і 3 турах.
  Рішення було прийнято голосуванням представників команд, після 30-хвилинної наради.
  Разом:
  - результат гри Балінвест - Слобожанське (1 тур) залишити без змін;
  - результат гри Балінвест - Донець (2 тур) залишити без змін;
  - результат гри Балінвест - Борки (3 тур) - анулювати. Зарахувати команді Балінвест технічну поразку в грі 0: 2 (0:25; 0:25).
 2. Дозволити команді Борки перенесення гри проти команди Енергетик 5 туру, на ігровий день 7 туру (як виняток).
 3. Прийняти до складу учасників турніру нову команду - Авангард (Слобожанське).

Команда Авангард прийнята до складу команд учасників після голосування (23.12.2017), серед представників команд, більшістю голосів!

У зв'язку з прийняттям до складу 8-ї команди, внести в календар турніру і в турнірну таблицю зміни:
- в турах які були вже зіграні, команді Авангард зарахувати технічні поразки (1 тур Донець - Авангард 2: 0 (25: 0; 25: 0), 2 тур Борки - Авангард 2: 0 (25: 0; 25: 0), 3 тур Зміїв - Авангард 2: 0 (25: 0; 25: 0), 4 тур Слобожанський - Авангард 2: 0 (25: 0; 25: 0)). За бажанням команд можливі догравання будь-якої гри 1-4 турів за участю команди Авангард, з покладанням на команду Авангард витрат з оренди залу.
У 5 турі тур пропускала команда Газовик. Представник команди Газовик висловив бажання зіграти гру проти команди Авангард в будь-який ігровий день турніру. Про дату гри буде повідомлено додатково.
Так само представник команди Донець висловив бажання провести гру проти команди Авангард, з покладанням на команду Авангард витрат з оренди залу. Інформація буде уточнена і про рішення буде повідомлено додатково!

Результати ігор 5 ігрового дня:
Донець - Слобожанський 0: 2.
Енергетик - Авангард 2: 0.
Зміїв - Балінвест 2: 1.

Ігри були насичені спортивною боротьбою!
Донець зумів нав'язати боротьбу команді Слобожанський, але трохи не вистачило до залікових балів!
Енергетик зустрічався з дебютантом командою Авангард. У першій партії боротьба була присутня, але більш досвідчений Енергетик першим дістався до позначки 25 м'ячів! У другій партії боротьби не вийшло. Упевнена перемога Енергетика!
У третій грі Зміїв здобув супер вольову перемогу над командою Балінвест! Програвши першу партію хлопці зі Змієва знайшли сили спочатку зрівняти рахунок, а після і вирвати перемогу!