Чкаловська селищна рада

У цьому році, відповідно до чинного законодавства України, будуть відбуватися перші вибори в Слобожанську селищну раду (об’єднану територіальну громаду). Слобожанська селищна рада буде складатися з Комсомольської селищної ради, Геніївської, Скрипаївської, Лиманської, Шелудьківської та Нижньобишкинської сільських рад.

IMG 0378

19 серпня 2020 року відсвяткував свій 95 - річний ювілей чудовий та шанований громадянин Комсомольської селищної ради, ветеран Великої Вітчизняної війни, Бондарцов Федір Іванович!

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20190810 091100

Комсомольською селищною радою з 2016 року заснований селищний конкурс на кращу прибудинкову територію. По результатам цього конкурсу, який підводиться на День селища, жителі будинків з кращої прибудинкової території, яка стала краща та доглянута завдяки праці жителів, а не комунальних служб, отримують сертифікат на благоустрій подвір’я  на суму до 50 тис. грн.

title

У Слобожанському Палаці культури 11 серпня 2019 році відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячений Дню будівельника. З професійним святом усіх присутніх привітав Комсомольській селищний голова Дмитро Миколайович Діхтяр.

images

З метою запобігання нещасним випадкам з громадянами на об'єктах залізничного транспорту, збереження їх життя та здоров'я під час користування послугами залізниці, доводимо до Вашого відома вимоги "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України" зі змінами та доповненнями, затверджених наказом МТУ від 22.11.2007 р. №1059.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 серпня 2019 року                          № 87       
Про скликання позачергової LVIII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

Remont dorogi remontni roboti doroga shlyah

Дороги по вулицям сел. Благодатне, не належать до комунальної власності Комсомольської селищної ради, вони перебувають на балансі ДП "Благодатне".

bus

У зв'язку з відсутністю автобусного сполучення з сел. Благодатне Комсомольська селищна рада направила листи до Зміївської райдержадміністрації та до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з проханням офіційного вирішення цього питання, оскільки це належить до компетенції зазначених установ.

Вступ до лав Збройних сил України

amrmiya rekrut

Інформуємо, хто бажає вступити до лав Збройних сил України, запрошуємо прибути у 2-ге відділення Чугуївського РТЦК та СП  (за адресою м.Зміїв  вул.Покровська,31)

Телефон для довідок: (057) 47- 3-19-55 

З собою мати:

  • паспорт;
  • військовий квиток;
  • Ідентифікаційний код.

Щодо відновлення та функціонування 34 Державного пожежно-рятувального посту з охорони Зміївської ТЕС та населених пунктів Слобжанської селищної територіальної громади

IMG e4f7f0a3c4151308b96dbca969467c12 V min

З 01 березня 2022 року офіційно відновлено функціонування 34 Державного пожежно-рятувального посту з охорони Зміївської ТЕС 11 Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів (далі - 34 ДПРП 11 ДПРЗ з охорони Змїівської ТЕС) за штатом до якої входить 16 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежної техніки, а також добровольців із числа колишніх працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (на цей час пенсіонери) в кількості 11 чоловік та зараховані до складу резерву ДСНС України (які виконують свої обов’язки на безоплатній основі) за участю яких безпосередньою здійснюються виїзди для ліквідації пожеж та інших надзвичайних сиуауцій, які виникають на території населених пунктів Слобожанської селищної територіальної громади.

Детальніше...

Зміни в часі проведення комендантської години від 02 травня 2022 року

1645967475 4c520b98ab963dd21397 large

Увага всім мешканцям Слобожанської територіальної громади!!!

Комендантська година в Чугуївському районі встановлена з 2100 до 600.

Щодо створення Національної платформи продовольчої безпеки

623640ed46309471328021

Управління Чугуївського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області доводить до вашого відома інформацію, щодо створення Національної платформи продовольчої безпеки, створеної  в Україні у військовий час.

Детальніше...

Україна переможе!

Інформація стосовно пасажирського транспортного сполучення

af6nncsx3kasqnyzmc35

З 18 квітня 2022 року ФОП Кухлеєв О.В. буде здійснювати рейси до м. Зміїв та до м. Харків:

Детальніше...

Допомога мешканцям села Мохнач

175 продуктових наборів та засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб, що постраждали внаслідок російської агресії та місцевих жителів села Мохнач 14 квітня доставили і роздали населенню представники Слобожанської селищної ради та волонтери центру гуманітарної допомоги КРОК.

Детальніше...

Допомога від Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України

До Слобожанської селищної ради доставлено гуманітарну допомогу, яку отримала Чугуївська района державна адміністрація.

Детальніше...

Дружня допомога

14 квітня до Слобожанської селищної ради надійшла гуманітарна допомога від Тростянецької селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

Детальніше...

Інформація для громадян, які вимушено переїхали.

Куди звертатися людям, які переїхали під час війни. На яку допомогу мають право внутрішньо переміщені особи. Що потрібно знати про "гуманітарку" і який порядок її отримання. Про це розповіла начальник управління праці і соціального захисту населення Зміївської міської ради Світлана Повідерна.