Чкаловська селищна рада

У цьому році, відповідно до чинного законодавства України, будуть відбуватися перші вибори в Слобожанську селищну раду (об’єднану територіальну громаду). Слобожанська селищна рада буде складатися з Комсомольської селищної ради, Геніївської, Скрипаївської, Лиманської, Шелудьківської та Нижньобишкинської сільських рад.

IMG 0378

19 серпня 2020 року відсвяткував свій 95 - річний ювілей чудовий та шанований громадянин Комсомольської селищної ради, ветеран Великої Вітчизняної війни, Бондарцов Федір Іванович!

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20190810 091100

Комсомольською селищною радою з 2016 року заснований селищний конкурс на кращу прибудинкову територію. По результатам цього конкурсу, який підводиться на День селища, жителі будинків з кращої прибудинкової території, яка стала краща та доглянута завдяки праці жителів, а не комунальних служб, отримують сертифікат на благоустрій подвір’я  на суму до 50 тис. грн.

title

У Слобожанському Палаці культури 11 серпня 2019 році відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячений Дню будівельника. З професійним святом усіх присутніх привітав Комсомольській селищний голова Дмитро Миколайович Діхтяр.

images

З метою запобігання нещасним випадкам з громадянами на об'єктах залізничного транспорту, збереження їх життя та здоров'я під час користування послугами залізниці, доводимо до Вашого відома вимоги "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України" зі змінами та доповненнями, затверджених наказом МТУ від 22.11.2007 р. №1059.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 серпня 2019 року                          № 87       
Про скликання позачергової LVIII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

Remont dorogi remontni roboti doroga shlyah

Дороги по вулицям сел. Благодатне, не належать до комунальної власності Комсомольської селищної ради, вони перебувають на балансі ДП "Благодатне".

bus

У зв'язку з відсутністю автобусного сполучення з сел. Благодатне Комсомольська селищна рада направила листи до Зміївської райдержадміністрації та до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з проханням офіційного вирішення цього питання, оскільки це належить до компетенції зазначених установ.

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ZAKUPIVLYA

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ZAKUPIVLYA

Детальніше...

Інформацію щодо можливості професійного навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Використання реєстраторів розрахункових операцій у малому бізнесі».

Nav4anyaPracivnyky

Детальніше...

Питання, включені для розгляду на засіданні виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 17 січня 2022 року

vikonkom

Детальніше...

22 січня – День соборності України.

den sobornosti

Детальніше...

Відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської обла

konkyrs na posady

Детальніше...

Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує.

zapobigannya korupcii

Детальніше...

Консультації щодо застосування РРО/ПРРО.

ДодРРО

Професійне навчання безробітних як одна із активних форм сприяння працевлаштуванню.

Nav4anyaPracivnyky

Детальніше...

Терміни сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Deklarirovanie

Детальніше...