Мініпроєкти

2

Проєкт направлений на забезпечення доступної і якісної освіти на всіх рівнях, через формування новітніх практик створення умов рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами Слобожанської та Зміївської територіальних громад, шляхом організації перевезення таких дітей до КУ«Зміївський інклюзивно- ресурсний центр» за заздалегідь узгодженим графіком, для отримання ними психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

Розпочато прийом конкурсних заявок на обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Для більш якісної підготовки проєктних заявок Харківська обласна рада організувала низку навчальних онлайн-семінарів.

Ось і доходить фіналу реалізація мініпроєкту «Садочок – простір, дружній до дитини – 2».

Нагадаємо, що у результаті втілення нового підходу по залученню додаткового фінансування на реалізацію потреб території наших населених пунктів, Комсомольською селищною радою була проведена робота по підготовці та формуванню проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів «Разом в майбутнє». Перемогу здобула найбільша кількість проєктів у Зміївському районі, в їх числі  мініпроєкт «Садочок – простір, дружній до дитини – 2».

мініпроєкти

22 квітня 2020 року рішенням Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє» визначено переможців цього конкурсу у 2020 році.