×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2021/16082021/Den vizv is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2021/16082021/Den vizv is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

{singplus rows=1, cols=1, width=650, height=550, alignment = center}2021/16082021/Den vizv{/singplus}

16 серпня 2021 року Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр взяв участь у виїзному заході Харківської обласної організації ветеранів «Засідання «Круглого столу» в Зміївській та Слобожанській територіальних громадах Чугуївського району».

Делегацію організації ветеранів, на чолі з Головою Харківської обласної організації ветеранів А.П. Хиневичем та Головою Зміївської районної  організації ветеранів М.О. Ковальовим, зустріли в селі Н. Бишкин Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, староста с. Н. Бишкин Віктор Северін та мешканці села.

Під час заходу відбулося покладання квітів і вшанування пам’яті загиблих в часи Другої світової війни мешканців та захисників села Н.Бишкин.

За запрошенням Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, делегація організації ветеранів взяла участь в урочистому святкуванні 78-ї річниці з Дня визволення с. Ч. Бишкин від німецько-фашистських загарбників.

Рівно 78 років тому, 16 серпня 1943 року, завдяки мужності, стійкості та відваги захисників нашої Батьківщини, село Черкаський Бишкин було визволено від окупації фашистської Німеччини.

Дмитро Діхтяр звернувся до присутніх з привітальним словом, побажав миру, добробуту, злагоди та довгої пам’яті!

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – найжахливіший винахід людства, страшна сила, що руйнує все на своєму шляху та залишає шрами на багато поколінь.

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – наслідок панування тоталітарних режимів…. Пам’ятати щоб не допустити знову!!!

Облік сімей, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, що перемістилися на територію Слобожанської селищної ради після 24.02.2022 року та потребують гуманітарної допомоги

uvaga

Оголошення

У Лиманському, Нижньобишкинському, Геніївському, Шелудьківському старостинських округах буде здійснюватися облік сімей, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, що перемістилися на територію Слобожанської селищної ради після 24.02.2022 року та потребують гуманітарної допомоги (крім ВПО, вказаних у ПРИМІТКИ).

Детальніше...

Яку допомогу українцям пропонують міжнародні гуманітарні організації?

Title

Крім державної фінансової допомоги, наші співгромадяни можуть скористатися підтримкою відомих міжнародних організацій.

В Україні працюють їх програми підтримки.

Пропонується разова або щомісячна допомога на строк до 3 місяців – з розрахунку від 2220 до 2500 грн на кожного члена сім’ї на місяць.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до смт. Слобожанське та до сел. Донець

Ogoloshenja

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) з 03 серпня 2022 року по 05 серпня 2022 року з 9.00 до 15.00 години буде видаватися гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до смт. Слобожанське та до сел. Донець.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до населених пунктів Слобожанської громади

uvaga

У старостатах 03 серпня - 04 серпня 2022 року з 9.00 до 15.00 години буде видаватися гуманітарна допомога (масло вершкове 0,4 кг на 1 особу) для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до населених пунктів Слобожанської громади.

Детальніше...

Герої не вмирають!

Гришин ВС

Слобожанська селищна рада з сумом повідомляє про загибель нашого земляка Гришина Володимира Сергійовича

Детальніше...

Рекомендації населенню щодо дій у зонах з підвищеною небезпекою перебування та при отримані сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

1643182268 43566478

Останнім часом спостерігається тенденція частого нехтування сигналами сирен, що повідомляють про повітряну тривогу та небезпеку, пов’язану з нею. Проте, на жаль останніми тижнями збільшилась загроза ракетних обстрілів по всій території України.

Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги для похилих людей

Gum dopomoga

20-22 липня 2022 року з 9:00 до 15.00 години  буде видаватися гуманітарна допомога для місцевих та внутрішньо переміщених осіб, які народжені до 1947 року включно (75+) а саме: 0,4 кг сиру твердого та 0,5 кг цукру на кожну особу, яка знаходиться на даний час на території громади.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ для внутрішньо переміщених осіб

uvaga 1

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) можна отримати:

Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги на дітей

Ogoloshenja

У гуманітарному штабі «КРОК» (Палац культури смт. Слобожанське) надається гуманітарна допомога:

Детальніше...

Увага! Прощання з героєм

Литвинов СВ

Завтра, 17.07.2022 року о 12:00 годині на площі перед палацом культури в селищі відбудеться прошання з загиблим Литвиновим Сергієм Вікторовичем.