25 листопада 2020 року в малій залі Слобожанського Палацу культури відбулась зустріч Слобожанського селищного голови Діхтяря Дмитра Миколайовича з головами сільських рад: Бутко Олександром Володиморовичем - Лиманським сільським головою, Севериним Віктором Олександровичем - Нижньо Бішкінським  сільським головою, Русіним Юрієм Вікторовичем – Геніївським сільським головою, Стадником Русланом Вікторовичем – Шелудьківським сільським головою, Лисак Тетяною Миколаївною – Скрипаївським сільським головою а також з керівником фермерського господарства Штих Юрієм Петровичем, директором Агрофірми ім. Гагаріна Микитченко Сергієм Миколовичем та приватним підприємцем Стебло Миколою Миколайовичем. Також на зустрічі були присутні заступник Слобожанського селищного голови Дубнюк Микола Миколайович та директор комунального підприємства Чучупалов Віктор Борисович.

GerbUkraine

Протокол №34 позачергового засідання регіональної комісії

172734

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується, зокрема за 2014 - 2019 роки ліквідовано більше 80 банків, тільки за 2018 рік скорочено 980 банківських структурних підрозділів. Більшість скорочених відділень банків припадає на невеличкі населені пункти України, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

завантаження

shutterstock 741743899

Комсомольська селищна рада отримала лист від ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ стосовно санітарно-епідемічної ситуації з захворюваності на вірусний гепатит А, в якому повідомила про ситуацію щодо захворюваності на вірусний гепатит А та направила пям'ятку "Чи можна попередити хворобу Боткіна?" з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя, попередження захворювання на вірусний гепатит А.

title

У Слобожанському Палаці культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорського мистецтва!

IMG 0bd4af57b6cf8a9f3fbd65e5e4bd6063 V

12 листопада святкує свій 97 День народження чарівна жінка, учасник бойових дій Шаповалова Євгенія Михайлівна.

Комсомольська селищна рада вітає Євгенію Михайлівну з Днем народження. Зичимо їй міцного здоров'я та довголіття,  багато років залишатися бадьорою і в гарному настрої! Хай роки летять вперед, нагороджуючи заслуженим щастям!

герб

8 листопада 2019 року відбулося термінове засідання позачергової сесії Комсомольської селищної ради.

20191106 112820

6 листопада 2019 року в приміщенні Комсомольської селищної ради пройшла зустріч з фахівцями Харківського регіонального відділу Асоціації міст України.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "11" листопада 2019 року №125  
Про скликання позачергової LXIII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "07" листопада 2019 року № 121  
Про скликання позачергової LXII сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

original (1)5a17d464f2fa0

Шановні мешканці селища Слобожанське!

Найближчим часом випаде перший сніг, а  як тільки починає випадати сніг, так у більшості мешканців нашого селища з’являється новий привід невдоволення. Випав перший сніг – ми незадоволені – тому що сніг прибирають не так ефективно, як хотілося.  Але мало хто звертає увагу на те, що ми самі спричиняємо перешкоди в проведенні очищення доріг та тротуарів від снігу.

title

У відповідності до підписаного в липні 2017 року президентом України закону "Про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг", яким надається можливість здобувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, незалежно від "встановлення інвалідності" проект направлений на облаштування освітнього простору Слобожанського ДНЗ №7 для забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами  в інклюзії.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від "12" листопада 2018 року №97
"Про скликання XLVI сесії Комсомольської селищної ради VII скликання"  

 

 

Ogoloshenja

Директор ДП «Благодатне» Строгий Д. повідомив Комсомольській селищній раді, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках», наказом Регіонального відділення фонду державного майна України по Харківській області від 15.03.2017 № 538 прийнято рішення про приватизацію ДП «Благодатне».

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про результати проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради від  06   листопада  2018 року

01Зберігаючи традиції Комсомольської селищної ради святкування професійних свят, відзначення робітників галузі, ветеранів, активної молоді 18го листопада в селищі Благодатне та Донець були проведені масштабні та яскраві святкування Дня робітника сільськогосподарської галузі.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від "20" листопада 2017 року

"Про скликання XXXI сесії

Комсомольської селищної ради VII скликання"

№ 100       

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про результати проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради від 14 листопада 2017 року

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "08" листопада 2017 року

Про проведення громадських слухань в сел. Донець

№ 94

 

Ogoloshenja

Інформаційне повідомлення

про результати проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Комсомольської селищної ради, що планується надати в оренду, від 31 жовтня  2017р.

Комсомольська селищна рада планує надати в оренду на конкурсних засадах нерухоме майно, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради та перебуває на балансі КП «Комунальник», а саме:

- Нежитлове приміщення, загальною площею 26, 15 кв.м., в тому числі місця загального користування площею 6,25кв.м., яке розташоване на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку  за   адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. С.Закори, будинок №  32;

Заява та документи на участь у конкурсі надаються до виконкому Комсомольської селищної ради за адресою: 63460, Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, буд. 7.

Кінцевий термін подання документів – «26»  грудня  2016року  до  17.00 години (включно).

Засідання конкурсної комісії відбудеться «27»  грудня   2016р. о 10.00 годині за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Миру, буд. 7, каб. № 11.

За додатковою інформацією звертатися по телефону: (05747) 5-22-66 або за адресою: Харківська область, Зміївський район,  смт. Слобожанське, вул. Миру, буд. 7, каб. № 11.

vikonvlada

Порядок денний засідання виконавчого комітету Комсомольської селищної ради  на 24 листопада 2016 року

24 листопада 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської селищної ради  на якому  були розглянуті наступні питання:

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про оголошення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради від «26» листопада 2016року

23 листопада 2016 р. відбулося засідання комісії з розгляду питання  надання одноразової адресної грошової допомоги при виконкомі Комсомольської селищної ради, на якому було  розглянуто дві  заяви від громадян селищної  ради.

Комісія вирішила надати одноразову адресну  грошову допомогу на лікування двом громадянам.

22 листопада 2016 року відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Комсомольської селищної ради, на якому розглядались питання щодо впорядкування квартирної черги.

19 листопада 2016р. в сел. Донець відбулося святкування Дня працівників сільського господарства. Комсомольський селищний голова привітав жителів сел. Донець із святом та вручив подяки та цінні подарунки:

Стисло Ганні Юхимівні,

Єрьоміну Борису Федоровичу,

Піскалюку Петру Андрійовичу,

Губаревій Валентині Федорівні,

Мороз Катерині Іванівні.

Почалося святкування з перегляду фотовиставки та відеоролика «Які молоді ми були».

Святковий концерт відбувся за участю дітей сел. Донець – учасників театрального колективу клуба сел. Донець та колективу «Райдуга» Слобожанського палацу культури. Також була проведена безпрограшна лотерея, різноманітні конкурси.

Підприємці селища пригостили всіх присутніх польовою кашею, а народний депутат України Є.В. Мураєв  подарував святковий феєрверк. Закінчилося свято масовим гулянням та дискотекою.

19 листопада 2016р. в сел. Благодатне відбулося святкування Дня працівників сільського господарства.

Комсомольський селищний голова Діхтяр Д.М. та секретар ради Куценко Г.О. на запрошення

17 листопада 2016 року в приміщенні апарату виконкому Комсомольської селищної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку.

14 листопада 2016 р. відбулося засідання громадської комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Комсомольської селищної ради,

Комсомольська селищна рада планує надати в оренду на конкурсних засадах нерухоме майно, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради та перебуває на балансі КП «Комунальник»,

groshi

Відповідно до рішення  ХІVсесія Комсомольської селищної ради VIІ скликання від 03 листопада 2016 р.№ 306-VIІ внесені зміни та доповнення до Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Комсомольської селищної ради.

Sesija

ХІV сесія Комсомольської селищної ради VIІ скликання

 «03» листопада  2016 року

GerbUkraine


КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

XIV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

GerbUkraine

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

XIV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

GerbUkraine

УКРАЇНА

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

XIV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

Ogoloshenja

ІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

Комсомольської селищної ради про результати проведення конкурсу

на право укладання договорів оренди майна, що є комунальною власністю

територіальної громади Комсомольської селищної ради

від  09  листопада  2016 року