PFU

Відділ обслуговування громадян № 7 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківські області повідомляє щодо призначення пенсії за принципом «одне відвідування».

Прийом за принципом «одне відвідування» передбачає подання документів для призначення пенсії виключно в електронній вигляді зі зверненням до сервісних центрів тільки за отриманням пенсійного посвідчення. Новий сервіс дозволяє особам через веб-портал формувати електронне звернення, додавати до нього скановані копії необхідних документів, завірені кваліфікованим електронним підписом. Після прийняття рішення про призначення пенсії особа повідомляється, шляхом надсилання смс-повідомлення, про необхідність один раз звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України для отримання пенсійного посвідчення.

Для того, щоб призначити пенсію через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно:

  1. Авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису;
  2. У розділі особистого кабінету треба вибрати «Заява на призначення пенсії». В заяві треба обрати орган, до якого звертаєтесь – той, який територіально найближче до вас. Обрати вид пенсії, вказати адресу місця проживання, інформацію про паспорт. Також можна вказати електронну пошту та номер телефону, щоб відстежувати хід виконання вашої заявки. Далі необхідно прикріпити підготовлені скани документів. І вказати банківський рахунок, на який отримуватимете пенсію, та реквізити банку. Для кожного виду пенсії є свій перелік документів, необхідних для оформлення. Якщо людина виходить на пенсію за віком, то набір документів простий – паспорт, ідентифікаційний код і трудова книжка. Якщо ж пенсія за інвалідністю – додаються документи, що її засвідчують. Потрібно заздалегідь зробити сканкопії усіх цих документів. Пам’ятайте, розмір кожного файлу скану документів не повинен перевищувати 1 Мб. У разі якщо до заяви подані не всі необхідні документи, заявника повідомлять у обраний ним спосіб, а саме: шляхом направлення СМС-повідомлення або на зазначену електронну адресу.
  3. Сформовану заяву потрібно підписати електронним цифровим підписом та надіслати до підсистеми «Звернення»,натиснувши кнопку «Підписати та відправити в ПФУ».

Користувачі веб-порталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Термін розгляду онлайн заяви — такий як і звичайний, - до 10 днів. Після її розгляду на ваш телефонний номер надійде СМС-повідомлення про результати — призначення пенсії чи необхідність доповнити пакет певними довідками. Подати додаткові документи також можна буде через особистий кабінет. Стан обробки свого звернення користувач веб-порталу  має можливість переглянути у власному кабінеті.

Сервіс може використовувати особа, яка має електронний цифровий підпис, який можна отримати в сертифікованих центрах виготовлення електронних ключів.

Фактично до сервісного цетру Пенсійного фонду вам потрібно буде прийти лише раз — по пенсійне посвідчення, коли буде призначена пенсія. При цьому необхідно взяти із собою та пред’явити фахівцям фонду орігіінали документів, копії яких подавали через особистий кабінет.

.EUkraine

Відомість голосування голови та депутатів селищної ради на засіданні XLVIII cесії Слобожанської селищної ради VIII скликання від 22 лютого 2024 року

від "22" лютого 2024 року

Детальніше...

📢21 лютого 2024 року відбулось засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради.

02

✍️Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.
Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 21 лютого 2024 року

vikonkom

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 21 лютого 2024 рік

Детальніше...

Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує:

uvaga

Нагадуємо, що 01 січня 2024 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядуванняза 2023 рік.

Детальніше...

Профілактика сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської області державної лікарні ветеринарної медицини в період з 20.02.2024 по 23.02.2024, 26.02.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в містах та населених пунктах району:

- Чугуївська громада: м. Чугуїв- 21.02.2024, 23.02.2024, 26.02.2024;

- Зміївська громада: м. Зміїв - 20.02.2024 - 23.02.2024, 26.02.2024, с. Таранівка - 20.02.2024-23.02.2024, с. Бірки- 26.02.2024;

- Слобожанська громада:с. Геніївка, с. Скрипаї - 20.02.2024 -23.02.2024, 26.02.2024;

- Вовчанська громада: смт. Білий Колодязь- 20.02.2024 - 23.02.2024, 26.02.2024.

-Печенізька громада: с. Печеніги (вул. Зінченко, пров. М. Кулика, вул. Чурилова, пров. Чурилова) - 22.02.2024.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

Відключення електропостачання 23.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

До відома внутрішньо переміщених осіб Слобожанської громади

uvaga

Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради повідомляє, що Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

Ентеровірусна інфекція: що важливо знати

Title

Ентеровірусна інфекція – це група гострих вірусних захворювань, які вражають дітей та дорослих. Характерною особливістю цих інфекцій є надмірне різноманіття клінічних форм – від безсимптомного перебігу чи незначної лихоманки до менінгоенцефаліту, міокардиту, тощо. Група ентеровірусів містить понад 100 небезпечних вірусів для людини, які поширені повсюдно.

Детальніше...

Відключення електропостачання 21.02.2024 - 22.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

Відключення електропостачання 19.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...