Шахи

У турнірі з шахів взяли участь 16 осіб.

Турнір проведено в два етапи: півфінал, в якому особи, що зайняли перші 6 місць, вийшли у фінал.

Відрадно, що в шістку переможців півфіналу пройшли троє молодих шахістів, для яких це були фактично перші змагання.

Фінал турніру було проведено в 2 кола серед 10 учасників.

Після перших 3-х турів лідерство захопив заступник начальника електроцеху Зміївської ТЕС Сафонов І.Я., але потім більш досвідчені шахісти наздогнали лідера.

Фактично переможці турніру визначалися за результатами особистих зустрічей. У підсумку переможцями ювілейного для нашого селища 5-го чемпіонату стали:

• I місце - Ткачов Віктор Іванович
  • II місце - Непишний Павло Олексійович
  • III місце - Сафонов Іван Якович

Для Ткачова В.І. - це п'яте поспіль чемпіонське звання. Чудовий успіх!

Призери першості по шашкам

У турнірі з шашок взяли участь 12 спортсменів. Турнір проведено в 2 кола по круговій системі. У цьому турнірі крім досвідчених спортсменів також взяли участь 4 молодих учасників.Турнір пройшов у впертій боротьбі і лише в останньому турі визначилися переможці. Ними стали:

• I місце - Манахов Георгій Миколайович
  • II місце - Ткачов Віктор Іванович
  • III місце - Нікуліна Ірина Петрівна

Переможці обох турнірів отримали грамоти від імені Комсомольського селищного голови Діхтяра Д.М. та цінні подарунки.Всі учасники тепло привітали переможців і побажали їм подальших успіхів.