1616393054600 min

Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр зустрівся з представниками футбольної спільноти смт Слобожанське. На зустрічі були присутні керівництво ГО СК «Енергетик – Центренерго», представники футбольних команд, а також керівництво профспілкової організації Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»

Метою зустрічі було обговорення ситуації, що склалася в спортивній спільноті.

Зустріч була ініційована тренерами футбольних команд, керівництвом ГО СК «Енрегетик-Центренерго», з метою створення сприятливих умов розвитку спорту, обговорення організації тренувань та участі команд у ігровому сезоні 2021 року.

В зв’язку з виникненням відокремленої адміністративної одиниці – нашої Слобожанської територіальної громади, виникли питання утворення власних спортивних структур та організацій, одна з них - власна федерація футболу.

Цьогоріч, виникли додаткові складнощі пов’язані обмеженою роботою спортивно – оздоровчого комплексу Зміївської ТЕС та відмови Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» від соціальних проектів, в тому числі фінансування ГО СК «Енергетик-Центренерго», яка виступала представником нашої громади у обласних змаганнях.

В ході дискусії було обговорено цілу низку питань, пов’язаних з планами проведення спортивних заходів в поточному році, можливі шляхи рішень та  можливі джерела  фінансування обласної футбольної команди.

Про бажання та можливість надання спонсорської допомоги заявили керівники компанії  «Goodwin» Ковальов Андрій Анатолійович та Горобець Олег Петрович. Слід відзначити, що компанія «Goodwin» на протязі багатьох років надає спонсорську допомогу в проведенні різноманітних спортивних, культурних та  соціальних проектів нашої громади.

Дмитро Діхтяр, в свою чергу, запевнив представників футбольних команд у всебічному сприянні існування та розвитку даного виду спорту на території Слобожанської територіальної громади. Він запропонував представникам обласної футбольної команди звернутися з листом до Слобожанської селищної ради з обґрунтованою потребою у фінансуванні на поточний ігровий сезон, з метою розгляду можливості виділення бюджетного фінансування даних цілей, а також звернень для додаткового залучення позабюджетних спонсорських коштів.

Обговорення поточних проблем футбольного спорту смт Слобожанське привело до ініціювання створення Федерації футболу смт Слобожанське та єдиної обласної дорослої команди, яка буде продовжувати традицію Комсомольського спорту, багату на перемоги історію, представляти та відстоювати честь нашої громади у футбольних турнірах.

Створення Федерації футболу смт Слобожанське дозволить скоординувати діяльність усіх існуючих футбольних колективів Слобожанської громади та згрупувати зусилля кожної з них, задля досягнення спільної мети - виведення футболу Слобожанської територіальної громади на новий більш високий рівень та виховання власних «зірок» цього спорту.