Засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги від 10 вересня 2021 року
Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської селищної ради
Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської селищної ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги.
На черговому засіданні зазначеної комісії, яке відбулося 10 вересня 2021 року під головуванням заступника голови селищної ради Олени Тимченко, було розглянуто 22 звернення мешканців громади, подання голови Слобожанської ради первинної організації ветеранів та подання старост селищної ради про надання одноразової адресної грошової допомоги 19 громадянам з нагоди відзначення в Україні 1 Жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Колегіально прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги з селищного бюджету 40 громадянам на лікування, на поховання непрацюючих родичів працездатного віку, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем сім’ї та з нагоди відзначення в Україні 1 Жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
РІШЕННЯ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВCЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 25 ГРУДНЯ 2025 РОКУ №3405-VIІІ "Про затвердження Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року"
ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2026-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ
В Україні під час дії воєнного стану чинить сувора заборона на використання піротехнічних виробів, зокрема салютів, феєрверків, петард та інших засобів, що створюють світлові та звукові ефекти. Це правило діє на всій території країни - і для його порушення передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність для громадян та юридичних осіб.