1617088170547

Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території селищної ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги.

Під головуванням заступника Слобожанського селищного голови Олени Тимченко 26 березня 2021 року відбулося чергове засідання комісії, на якому було розглянуто 29 звернень мешканців селищної ради про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Колегіально прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги з місцевого бюджету громадянам на лікування, у зв’язку з досягненням 100 річного віку та у зв’язку з проведенням гемодіалізу амбулаторно.

Більш детальну інформацію та консультацію, щодо умов та порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської селищної ради, можна отримати у Відділі соціального захисту населення Слобожанської селищної ради за адресою: смт Слобожанське, вул. Лермонтова, 21.