Зміст статті

GerbUkraine


 УКРАЇНА

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

XVIII сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

02   ­ лютого   2017року                                                                        

Про  затвердження Переліку об’єктів

нерухомого майна, що належать до 

комунальної власності територіальної

громади Комсомольської селищної ради,

які планується надати  в оренду у 2017році

   № 367-VII   

 

З метою підвищення ефективності використання нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Комсомольської селищної ради, керуючись Законом України «Про оренду державного та коммунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна, що є комунальною власністю Комсомольської селищної ради, затвердженого рішенням XLVIII сесії Комсомольської селищної ради VI скликання від 11.04.2013р.,№657-VI із змінами, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

                  

ВИРІШИЛА:

  1. ЗатвердитиПерелік об’єктів нерухомого майна, що належать до  комунальної власності територіальної громади Комсомольської селищної ради, які планується надати  в оренду у 2017 році (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: з питань планування бюджету, фінансів, підприємницької діяльності, соціального захисту, праці, торгівлі, громадського харчування та сфери послуг (голова комісії – Сілаєва В.А.) та мандатну, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку (голова комісії – Кишинський В.М.).

 

 

Комсомольський селищний голова         Д.М.Діхтяр

 

Завантажити рішення