Зміст статті

konkyrs

Багато зусиль та засобів витрачається кожного року для того щоб наше селище з кожним роком ставало комфортнішим, красивішим. Реалізовано не один проект з озеленення, благоустрою (дитячі, спортивні майданчики, парковки тощо), освітлення. З практики взаємодії з населенням та відношення мешканців кварталів до нових елементів благоустрою існує беззаперечна необхідність залучення ініціативних груп до обрання напрямків благоустрою, також і до практичної реалізації проектів благоустрою.

Дуже модно, останнім часом, в органах самоврядування створювати такі проекти як «громадська участь». Мета – залучення громади до вирішення проблем населених пунктів з застосуванням власного бачення та власних побажань. З власного бачення – «громадська участь» це фактично паралельна праця з радою депутатів, яка, в свою чергу, представляє інтереси громади і має можливість та насправді розглядає кожне побажання мешканців викладене в проекті рішення чи проекті благоустрою.

Виконавчим комітетом Комсомольської селищної ради вже декілька років як засновано конкурс, на кращу прибудинкову територію, до якої доклали свою працю саме жителі.

Цей конкурс не тільки дає можливість реалізувати свої проекти благоустрою власної території за кошти місцевого бюджету але і спонукає місцеві громади опікуватися своїми дворами та об’єктами благоустрою на них.

За підсумками конкурсу, які підводяться щороку на День селища, кращий двір (який став краще та доглянутим саме завдяки праці жителів, а не тільки комунальних служб) отримає сертифікат на благоустрій двору. Напрямки реалізація цього сертифікату може бути різноманітними, на потребу та розуміння мешканців та ініціативної групи громадян.

У 2016 році кращими були визнанні:

  1. будинки № 20 по вулиці Спортивній та № 7 по вулиці Лермонтова (встановлений дитячий майданчик);20190117 092514
  2. будинки № 8 і 10 по вулиці Сергія Закори та № 18 по вул. Ціолковского (створення футбольного майданчику з огорожею).20190117 093427

У 2017 році:

  1. будинки № 11 та № 13 по вул. Спортивній (встановлений дитячий майданчик);20190117 092106
  2. будинки № 24 та 28 по вул. Ціолковського (встановлений дитячий майданчик);
  3. будинок № 11 по вул. Будівельній (створення футбольного майданчику з огорожею).20190117 094118

У 2018 році:

  1. будинок № 12 по вул. Енергетиків;
  2. будинки № 15 та 17 по вул. Ціолковського та № 16 та № 18 по вул. С. Закори.

Переможці 2018 року ще визначаються з об’єктом благоустрою, який буде проведений у цьому року.

В цьому році є намір розробити доповнення до положення про існуючий конкурс та включити до нього можливість реалізації власних цікавих та інноваційних проектів поданих мешканцями наших селищ.

Хочете щоб Ваш двір був затишним, комфортним та красивим, хочете реалізувати свій проект долучайтеся.