Платник податків має право на розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що відповідно до п.п. 19 прим. 1.1.24 п. 19 прим. 1.1 ст. 19 прим. 1 та п.п. 20.1.29 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) контролюючі органи, визначені п.п. 41.1.1 п. 41.1 ст. 41 ПКУ, мають право приймати рішення про відстрочення, розстрочення та реструктуризацію грошових зобов’язань та/або податкового боргу, недоїмки із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), а також списання безнадійного податкового боргу у порядку, передбаченому законодавством.
Платник податків, своєю чергою, має право звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу. Платник податків, який звертається до контролюючого органу із заявою про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань, вважається таким, що узгодив суму такого грошового зобов’язання (п. 100.2 ст. 100 ПКУ).
Розстрочення (відстрочення) податкового боргу) вважається наданим, якщо на підставі заяви платника податків прийнято відповідне рішення контролюючого органу та укладено договір про розстрочення (відстрочення).
Визначення сум грошових зобов’язань (податкового боргу), що підлягають розстроченню (відстроченню), здійснюється за даними інформаційної системи, що ведеться контролюючими органами.
Строк дії розстрочення (відстрочення) податкового боргу починається з дати прийняття контролюючим органом рішення про розстрочення (відстрочення) грошового зобов’язання (податкового боргу) та закінчується датою, зазначеною у договорі про розстрочення (відстрочення) грошового зобов’язання (податкового боргу), за винятком випадків дострокового погашення такого податкового боргу.
🛑 Заборона купання та навігації на водоймах у період воєнного стану відповідно до протоколу №3 від 24.06.2022 р. позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області на період дії воєнного стану на водних об’єктах Харківської області
https://www.vvybir.org.ua/ Безкоштовні консультації та психотерапія для військових, ветеранів та їх родин. Працюють психотерапевти та психіатри. Онлайн, офлайн. - Вільний вибір +38063 646 4991 всі месенджери
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 15.07.2025 по 01.08.2025 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах:
с. Геніївка – з 15.07.2025 по 18.07.2025;
c. Скрипаї – з 21.07.2025 по 25.07.2025;
с. Шелудьківка – з 28.07.2025 по 01.08.2025.
Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.
Харківський обласний центр зайнятості інформує, що триває набір на навчання з підприємницької діяльності в рамках проєкту «Спроможна жінка - опора України» для жінок Харківської області, який впроваджується ГО «Українська Жіноча Варта» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). «Спроможна жінка — опора України» - це:
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради повідомляє, що Харківська філія Харківського обласного центру зайнятості проводить опитування з метою визначення потреби у працевлаштуванні демобілізованих військовослужбовців працездатного віку.
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що рішенням XXV сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 24.07.2024 № 928- VIII затверджений Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення реалізації заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей Харківської області на 2024-2028 роки (далі Порядок).
У зв’язку з посиленням заходів безпеки та відповідно до доручень Харківської обласної та Чугуївської районної військових адміністрацій, інформуємо про необхідність дотримання законодавства під час перетину державного кордону України.
Незаконний перетин – це порушення правил перетинання державного кордону, і не важливо, з використанням підроблених документів або в інший спосіб.
Незаконний перетин державного кордону України карається законом. Згідно зі статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за це передбачено штраф у розмірі від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення. У разі перетину кордону з метою ухилення від мобілізації або призову, відповідальність може бути кримінальною, відповідно до: