Ogoloshenja

Директор ДП «Благодатне» Строгий Д. повідомив Комсомольській селищній раді, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках», наказом Регіонального відділення фонду державного майна України по Харківській області від 15.03.2017 № 538 прийнято рішення про приватизацію ДП «Благодатне».

При приватизації земель указаного господарства земельні ділянки будуть передаватися працівникам цього підприємства, працівникам державних та комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров'я, розташованих на території Комсомольської селищної ради, а також пенсіонерам з їх числа з визначенням кожному з них земельної частки (паю).

Право на отримання земельної частки мають громадяни указаних категорій, які ще не скористалися своїм правом приватизації землі для ведення особистого селянського господарства.

Дозвіл на розробку проекту приватизації земель видається на підставі звернень зацікавлених громадян указаних категорій – незалежно від їх кількості.       

Відповідно до розмежування повноважень рішення про надання дозволу на розробку проекту приватизації земель повинно бути надане Управлінням Держгеокадастру у Харківській області.

В зв'язку з указаним громадяни вище зазначених категорій, які зацікавлені у  приватизації частки (паю) земель ДП «Благодатне», можуть звернутися із відповідними заявами до Управлінням Держгеокадастру у Харківській області. 

За додатковою інформацією та роз’ясненнями пропонуємо звертатися  безпосередньо до ДП «Благодатне»: тел. (05747)53604, +38(050)-303-7330,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .