title

23 січня 2018 року у смт. Слобожанське пройшли громадські слухання щодо обговорення проектів рішень Комсомольської селищної ради «Про затвердження детального плану території обмеженого вул. С.Закори, вул. Лермонтова, вул. Ціолковського в смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області» та «Про затвердження детального плану території 15 квартал»

Детальні плани території (ДПТ) виконано з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень наявного Генерального плану смт.Слобожанське з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується
Планувальним регламентом детального плану території 15 кварталу передбачаються наступні заходи:

  1. Визначається можливість розміщення будівель житлової багатоквартирної забудови та присадибної забудови, торгово-розважального комплексу, загальноосвітньої школи, загально селищного парку;
  2. Оцінюється і аналізується необхідну кількість місць постійного і тимчасового зберігання автотранспорту.
  3. Визначається можливість розміщення громадських будівель (магазинів роздрібної торгівлі)
  4. Розробляються рішення з благоустрою планувальної території.
  5. Впорядкування транспортно-пішохідної схеми руху в нових умовах.

Як що простіше – проведено дуже ретельну, та на мій погляд, своєчасну роботу по підготовці можливості розширення меж та можливостей селища Слобожанське (Комсомольське).
Планувальним регламентом детального плану території обмежений вул. С.Закори, вул. Лермонтова, вул. Ціолковського в смт. Слобожанське передбачаються наступні заходи:

  1. Деталізація проектних рішень генерального плану смт Слобожанське , який розроблений інститутом «Укрміськбудпроект» в 1988 році в частині планувальної структури і функціонального призначення території в межах ДТП з урахуванням інвестиційних пропозицій потенційних забудовників.
  2. Визначається можливість розміщення громадських будівель (магазинів роздрібної торгівлі)
  3. Розробляються рішення з благоустрою планувальної території.

Людською мовою – розроблено та впроваджено (згідно вимог чинного Законодавства) детальний план території що дає можливість використовувати комерційно привабливу територію з митою розвинення підприємництва та наповнення бюджету Комсомольської селищної ради.