6

 Про РРО: дізнавайтеся більше

Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак провела черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО.

Під час спілкування платникам були надані роз’яснення щодо запровадження нових правил використання РРО та ПРРО.

Зокрема, надійшло запитання, коли необхідно розпочати використовувати РРО підприємцю платнику єдиного податку у разі перевищення граничного рівня доходу.

Відповідаючи на запитання Ірина Сагайдак нагадала, що у разі перевищення обсягу доходів 200 мінімальних заробітних плат (встановленої на 1 січня податкового звітного року) платником єдиного податку другої – четвертої груп (фізичною особою – підприємцем) у календарному році, застосування РРО та/або програмного РРО є обов’язковим.

У 2021 році це 1 320 000 гривень.

Застосування РРО та/або ПРРО починається з першого числа місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.

Надалі використання РРО продовжується в усіх податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Слід відзначити, що «гарячі лінії» з відповідями на актуальні запитання платників податків викликають дедалі більшу зацікавленість.

І, враховуючи це, кожен четвер податківці відповідають на запитання щодо використання РРО та ПРРО.

Анонси таких подій розміщуються на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Харківській області» та на сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/tax.kharkiv

https://t.me/tax_service_kharkiv

https://cutt.ly/uz9gqeo.

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 22 жовтня 2025 року

протоколи комісій

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Materialna dopomoga

23 жовтня 2025 року відбулися чергові засідання комісії, на яких було розглянуто 16 звернень мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

«Офіс податкових консультантів: Увага. Повага. Довіра»

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 28 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

LXXVI сесія Слобожанської селищної ради VIII скликання

Sesija

від "22" жовтня 2025 року

Детальніше...

Рішеня комісії з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   12

24 жовтня 2025 року м. Слобожанське № 1

 

Комісія з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради (далі Комісія) отримала від фінансового управління Слобожанської міської ради лист від 24.10.2025 року №01-21/637 «Про надання консолідованого переліку публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій єдиного проектного портфеля публічних інвестицій Слобожанської територіальної громади і розподіл публічних інвестицій на їх підготовку та реалізацію за 2026-2028 роки у розрізі джерел і механізмів фінансового забезпечення».

Детальніше...

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 27.10.2025 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

Детальніше...

Протокол № 76 засідання LХXVI сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

22 жовтня 2025 року відбулось друге засідання інвестиційної ради при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   16

Нагадаємо, даний напрямок діяльності реалізується на виконання державної реформи управління публічними інвестиціями (PIM), яка направлена на підвищення ефективності управління коштами бюджету розвитку громади, в першу чергу з урахуванням основних соціальних потреб її мешканців.

Детальніше...