vikonvlada

 1. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2018 рік.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2018 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 3. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 4. Про створення комісії по обстеженню стану жилого приміщення.
 5. Про передачу  квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Ціолковського, буд. ****, кв. ** у приватну спільну часткову власність **********
 6. Про присвоєння адреси земельній ділянці, кадастровий номер****************
 1. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Комсомольської селищної ради на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХХХІ сесії Комсомольської селищної ради VІІ скликання від 30.11.2017 року № 542- VІІ.
 2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради рішення «Про затвердження Комсомольської селищної цільової Програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) на 2018-2019 роки».
 3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території смт. Слобожанське.
 4. Про надання дозволу гр.*******на переведення в нежитловий фонд житлового приміщення за адресою: вул. Ярослава Мудрого***, кв. ***, смт. Слобожанське.
 5. Про накладення адміністративного стягнення на гр. *********
 6. Про накладення адміністративного стягнення на гр. *********
 7. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 8. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін до Заходів на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.