vikonvlada

 1. Про накладення адміністративного стягнення на ***.
 2. Про накладення адміністративного стягнення на ***.
 3. Про накладення адміністративного стягнення на ***.
 4. Про присвоєння юридичної адреси.
 5. Про присвоєння юридичної адреси.
 6. Про присвоєння юридичної адреси.
 7. Про присвоєння юридичної адреси.
 8. Про присвоєння юридичної адреси.
 9. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного  бюджету на 2017 рік.
 10. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2017 рік до Програми розвитку земельних відносин по Комсомольській селищній раді на 2012 – 2017 роки.
 11. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
 12. Про надання згоди на влаштування малолітнього ***., **** р. н. до Зміївського НВК № 1 на не повне державне утримання.
 13. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2017 рік до Програми соціально – економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
 14. Про погодження штатного розпису КП «Комунальник» з 01.05.2017 р.
 15. Про передачу житлового приміщення у гуртожитку за адресою: смт. Слобожанське, вул. Енергетиків, *, кім. ** у приватну власність громадянці ***.
 16. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. С. Закори, **, кв. * у приватну спільну часткову власність сім’ї ***.
 17. Про передачу квартири за адресою: смт. Слобожанське, вул. Спортивна, **, кв. ** у приватну спільну часткову власність сім’ї ***.
 18. Про встановлення знижки з плати за харчування дитини сім’ї ***.
 19. Про видачу ордера.
 20. Про видачу ордера.
 21. Про видачу ордера.
 22. Про зняття з квартирного обліку.
 23. Про затвердження проектно-кошторисної   документації за робочим проектом «Будівництво монументально-декоративного обеліску загиблим воїнам – захисникам Вітчизни з переносом місця поховання у парку смт. Слобожанське».
 24. Про надання дозволу на переховання останків невідомого солдата періоду Другої світової війни, які знаходяться в могилі невідомого солдата в парку смт. Слобожанське.
 25. Про погодження гр. ***, гр. ***, гр. *** висновку  про технічну можливість поділу чотирикімнатного квартири № ** на дві ізольовані двокімнатні квартири по вул. Лермонтова, № **, смт. Слобожанське.
 26. Про погодження гр. *** висновку щодо технічної можливості влаштування балкону та перепланування приміщень в квартирі № * житлового будинку № **, вул. С. Закори, смт. Слобожанське.
 27. Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2017 році.