1

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Останнім часом в Україні виявлено активність нового молодіжного руху, який набирає популярності в містах України. Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності. Конкретна ідеологія відсутня, але полягає у тому, щоб дати відсіч тим, хто їх пригнічує.

«Редан» - це новий напрямок молодіжної субкультури, яка виступає за свободу вибору індивідуального стилю та засуджує насильство з боку «офніків» (представники субкультури, які обожнюють культ грубої сили і вважають за краще будь-які питання вирішувати бійкою), скінхедів та інших подібних груп.

Члени цього руху, для самоідентифікації, використовують символіку павука, носять довге волосся та одягаються у вільний одяг.

Основними центрами проведення зборів підлітків визначають людні місця, такі як: площі, торговельні центри, центральні частини міст тощо, де скупчуються групами. Перші прояви активності з’явилися в великих містах російської федерації та має досить резонансний характер. Учасники скоюють бійки прямо біля вказаних людних місць.

З 22.02.2023 вказаний рух почав активно поширюватися через телеграм канали. В протистояння руху «РЕДАН» також створюються групи «антиРЕДАН», до якого входить так званий неформальний рух «ОФНИКИ» (підлітки 14 років), які не визнають представників «РЕДАН» та вступають з ними у фізичне протистояння. Обидва руху закликають до протистояння між вказаними течіями.

Іноді підліток не може самостійно реалізувати свої бажання. Він знаходить своє місце у молодіжному угрупуванні для свого самоствердження та своєї самореалізації. Задля цього підлітки об'єднуються у неформальні групи.

Деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що її дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку.

Що ж робити батькам, у цій ситуації:

  • Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.
  • Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час. Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.
  • Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах.
  • Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася.
  • «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.
  • Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.
  • Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.
  • Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в мережі Інтернет не контролюється.

Ми вкотре ЗАКЛИКАЄМО батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку, способи проведення дозвілля.

Як запобігти захворюванню на дизентерію

 

Facebook post   10

Детальніше...

Герої не вмирають!

Slusar

Слюсар Владислав Олександрович

16.08.2003 - 08.05.2025

Всеукраїнські спортивні змагання "Ігри ветеранів"

Facebook post   12Міністерство у справах ветеранів України на виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2025 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 25 грудня 2024 року № 7766 (зі змінами), забезпечує проведення Всеукраїнських спортивних змагань "Ігри ветеранів", відбірковий етап з кросфіту, які відбудуться 17 травня 2025 року в м. Рівному.

До участі у відбірковому етапі запрошуються військовослужбовці, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов'язків у зоні бойових дій.

Подача документів від учасників для участі у регіональному відбірковому етапі здійснюється шляхом заповнення реєстраційної форми (анкети учасника) та подання підтверджуючих документів за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScr-Lt9lAG9GlzRfz5mSfO7IN1FPDVs92XdkfX2alF7pwy85Q/viewform

Або у кабінеті е-Ветеран:

https://cabinet.payments.eveteran.gov.ua/tasks/create/10113/10113001

Інформаційна кампанія "Залиш ці гроші для себе"

соцмедіа 1.jpeg

72% українців вже намагаються впроваджувати енергоефективні звички у повсякденному житті — і заощаджують завдяки цьому тисячі гривень. Чи є ВИ серед них?

Ми звикли думати, що енергоефективність — це складно і дорого. Насправді ж –  це прості кроки, які підвищують якість життя, допомагаючи зберігати енергію та гроші.

Детальніше...

Заходи з нагоди 80 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

photo 1З нагоди 80 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво Слобожанської селищної ради разом з представниками населених пунктів вшанували квітами пам’ять тих, хто віддав життя заради визволення України та Європи.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну. Молимося за тих, хто бореться за неї знов.

Детальніше...

Небезпека лептоспірозу: шляхи зараження та профілактика

pic 28Забезпечення населення питною водою гарантованої якості залишається актуальним завданням у будь-яку пору року. Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області з метою підвищення обізнаності серед населення та на виконання рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 16.01.2025, нагадує, що невідповідність питної води гігієнічним вимогам разом з іншими чинниками може виявитись причиною підвищення захворюваності серед населення на інфекційні захворювання, зокрема на лептоспіроз. Тим більше, що випадки захворювання вже зареєстровані протягом 2025 року на Львівщині та Полтавщині.

Детальніше...

Програма «Дружина ветерана»

 Facebook post   10

Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради повідомляє, що за підтримки Міністерства у справах ветеранів України запроваджена онлайн програма «Дружина ветерана», яка  спрямована на зміцнення стійкості сімей ветеранів, особливу увагу приділено ролі партнерок/дружин у процесі реінтеграції військових до мирного життя.

Посилання на онлайн програму « Дружина ветерана» :

https://www.kspa-ngo.com/platform/veteran-wife

День пам’яті та примирення! День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

495319762 1106666634835329 5422120125831317645 n

Слобожанська селищна рада продовжує роботу по пошуку організацій, які можуть підтримати цивільне населення під час воєнного стану в Україні

20250508 082109

У квітні 2025 року Слобожанська селищна рада домовилася з Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» про доставку гуманітарної допомоги жителям громади, які найбільше потребують такої допомоги.

Детальніше...

ПАМЯТКА по використанню пестицидів в населених пунктах та дотримання санітарних правил під час застосування пестицидів

pic 26

Згідно Державних санітарних правил транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1, 2.001-98 - вказано про додержання санітарних правил під час застосування пестицидів при обробці індивідуальних садів і городів в межах населеного пункту в пунктах:

1.9. Використання пестицидів в окремих галузях народного господарства, у колективних та індивідуальних садах і городах, в охороні здоров'я та побуті, а також продаж їх населенню повинно здійснюватись тільки у відповідності з "Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" і доповненнями до нього. Вказані документи з визначенням науково обґрунтованих регламентів застосування (норм витрат, кратностей обробок, обмежень щодо способу, періоду обробок, строків останньої обробки до збирання урожаю) повинні бути погоджені Міністерством охорони здоров'я і є обов'язковими до дотримання на території країни.

6.11.6 – Для обробки індивідуальних садів і городів в межі населеного пункту дозволяється застосування тих пестицидів, які дозволені для роздрібного продажу населенню «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» і Доповненнями до нього.

 

Детальніше...