Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади!Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади!


Відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради повідомляє, що згідно з Законом України від 30.03.2021 № 1368-ІX «Про внесення змін до Закону України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» закріплено право громадян надсилати копії документів за QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом за допомогою застосунку Дія.

Міністерством цифрової трансформації України запроваджено функціонал – шеринг документів. Відвідувачі відділу центру надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’явити електронний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність.

Ми раді повідомити, що ви можете скористатися послугами шерингу електронних документів за допомогу функціоналу Дія.QR за наступними адресами:

- смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, буд. 21 - відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради.

- с. Лиман, площа Покровська, буд. 5 - віддалене робоче місце відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради в Лиманському старостинському окрузі.

- с. Нижній Бишкин, вул. 40 років Перемоги, буд. 22 - віддалене робоче місце відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради в Нижньобишкинському старостинському окрузі.

- с. Геніївка, вул. Вишнева, буд. 32 - віддалене робоче місце відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради в Геніївському старостинському окрузі

.- с. Шелудьківка, вул. Дружби, буд. 88 - віддалене робоче місце відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради в Шелудьківському старостинському окрузі.

19 червня 2024 року під головуванням Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря відбулося чергове засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради

01

На порядок денний винесено 82 основних та 1 додаткове питання.
Детальніше...

ПРОГРАМА соціально – економічного розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на 2024 – 2027 роки

герб

Детальніше...

ПЛАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

Title

Детальніше...

З 18.06.2024 по 21.06.2024, 24.06.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу

Title

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської області державної лікарні ветеринарної медицини в період з 18.06.2024 по 21.06.2024, 24.06.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в містах та населених пунктах району:

Детальніше...

Вітання з Днем Фермера!

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 18 червня 2024 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Профілактика ботулізму

botulizm 980x450 1559563452

Ботулізм – це гостра інфекційна хвороба, що розвивається внаслідок вживання харчових продуктів, які забруднені ботулотоксином. Переважно це  вживання домашніх продуктів, які виготовлялися з порушенням основних правил приготування та зберігання – копчених, в’ялених, м’ясних та рибних виробів, а також консервації (м’яса, риби, овочів та грибів).

Детальніше...

Обережно – ботулізм!

botulizm 980x450 1559563452

Ботулізм – це харчове отруєння, що виникає в результаті вживання продуктів, заражених паличками ботулізму і характеризується важким ураженням нервової системи. Місцем постійного проживання збудників є ґрунт, з якої вони потрапляють на гриби, свіжі фрукти, овочі, в воду, а потім в кишечник риб і т. д.

Детальніше...

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

photo1717668877

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.

Детальніше...

Інструментарій із запобігання онлайн насильству щодо дівчат-підлітків

lhsi logo short

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) запропонувала спеціалістам, які працюють із дітьми, пакет інструментів із запобігання насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків — Збірник (Toolkit) з профілактики сексуального онлайн насильства щодо дівчат-підлітків.

Детальніше...