Офіцер бригади «Спартан» розповіла про етапи підготовки добровольців «Гвардії Наступу»
У межах кампанії «Гвардія наступу» на базі Національної гвардії України створено шість штурмових підрозділів: «Буревій», «Рубіж», «Червона Калина», «Спартан», «Кара-Даг» та «Азов». У межах кампанії «Гвардія наступу» на базі Національної гвардії України створено шість штурмових підрозділів: «Буревій», «Рубіж», «Червона Калина», «Спартан», «Кара-Даг» та «Азов».
Як розповіла офіцер пресслужби третьої бригади оперативного призначення «Спартан» Анастасія Павленко, щоб долучитися до лав «Гвардії Наступу», необхідно заповнити анкету на сайті МВС або подати заявку у Центрі надання адміністративних послуг.
«Кандидатами можуть стати громадяни віком від 18 до 60 років, які мають пройти медичну комісію та психологічний відбір. Після цього всі добровольці проходитимуть навчання тривалістю близько місяця. Програма підготовки складається з трьох етапів: індивідуальне навчання – вогнева, тактична та домедична підготовка; навчання за фахом та за спеціальністю – це може бути оператор БПЛА, кулеметник, артилерист; третий етап – підготовка у складі відділень, взводів і рот. Завдання бригад визначає вище керівництво – Генеральний штаб», – розповіла Анастасія Павленко.
Вона також додала, що бійці штурмових бригад Національної гвардії будуть оснащені сучасними видами озброєння та матимуть страхування. Заробітна плата добровольців сягатиме від 20 тисяч гривень на місяць. За умови виконання бойових завдань передбачена доплата.
Джерело: офіційний сайт Харківської обласної військової адміністрації
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 01.07.2025 по 04.07.2025, 07.07.2025 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Скрипаї.
26 червня — Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом.
Люди зі шкодою для власного здоровʼя зловживають наркотиками з різних причин — не лише, щоб отримати позитивні відчуття й ейфорію, а й через бажання почуватися комфортніше, усунути біль або проблеми соматичного стану, зменшити вплив депресії або тривожності. Та вживання наркотичних речовин, без призначення лікаря, лише погіршує ситуацію і життя людини загалом.