Горчаков Володимир Андрійович

Слобожанська селищна рада з сумом повідомляє про смерть нашого земляка військовослужбовця Горчакова Володимира Андрійовича.

Володимир народився 21 квітня 1986 року. Навчався в Шелудьківському ліцею. З 2003 по 2008 роки навчався в Харківському університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Після закінчення університету пішов на військову службу до лав Збройних Сил України.

У 2013 році пішов працювати слюсарем електромонтажником на Об’єднане підприємство електротехнічна корпорація «Елкор».

З 2015 по 2016 роки пішов за контрактом до Військової частини А2467 стрільцем загону воєнізованої охорони.

З 2016 по 2017 рік працював монтером колії в Комунальному підприємстві «Харківський метрополітен».

17 березня 2022 року Володимира було призвано на військову службу до військової частини А 4454, де служив командиром кулеметного взводу 3 стрілецької роти.

Помер Володимир 19 жовтня 2022 року під час виконання службових обов’язків у населеному пункті Стінки, Костянтинівського району, Донецької області.

Про дату та час прощання з військовослужбовцем Горчаковим Володимиром буде повідомлено пізніше.
Слобожанська селищна рада висловлює свої співчуття рідним та близьким.

Герої не вмирають!

Гацько О М

Гацько Олег Миколайович
03.05.1984 - 04.02.2025

20.12.2025 року міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила чергову партію гуманітарної допомоги

20251223 092051

20.12.2025 року міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка, також частково були забезпечені допомогою жителі сіл Шелудьківка, Скрипаї та Мохнач.

Гуманітарний вантаж цього разу доставила потужна команда благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“». Вантаж складався з продуктових наборів, які отримали найбільш вразливі категорії населення.

Волонтери надали допомогу у видачі гуманітарної допомоги потребуючим, а також мали змогу поспілкуватися із жителями Геніївського та Шелудьківського старостинських округів. Без подарунків благодійники не залишили і маленьких жителів, які прийшли разом з батьками за допомогою.

Щиро дякуємо міжнародній організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) за постійну турботу та підтримку наших мешканців.

 

Детальніше...

Освітній серіал «Наставництво: що, для кого і як працює»

Facebook post   16Відповідно до листа Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Міністерстві соціальної політики, сім’ї та єдності України повідомляємо про розміщення на платформі «Дія.Освіта» освітнього серіалу «Наставництво: що, для кого і як працює», створеного Офісом дітей та молоді «ДІйМО», ГС «Українська мережа за права дитини», Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей у межах проєкту «Підтримка дітей і молоді з досвідом перебування в альтернативних формах догляду», що реалізується ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, Європейського Союзу та Уряду Швеції.

Детальніше...

Вони роблять Україну кращою! Дякуємо!

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 22 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 22 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...

Привітання до Дня енергетика!

День енергетика 2025 3

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Facebook post   1015 грудня 2025 року відбулося чергове засідання комісії, на якому було розглянуто 52 звернення мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Колегіально прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги з місцевого бюджету 52 громадянам на загальну суму 383000,00 грн., а саме:

  • 22 мешканцям громади на лікування;
  • 1 особі громади на поховання непрацюючого родича працездатного віку;
  • 2 мешканцям громади у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем;
  • 3 сім’ям у зв’язку із зникненням безвісти військовослужбовців;
  • 2 сім’ям у зв’язку із знаходженням у полоні військовослужбовців;
  • 1 особі з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників України на вирішення соціально-побутових питань;
  • 2 Захисникам України, які отримали травму (поранення, контузії, каліцтва) або захворювання під час захисту Батьківщини, проведенням оперативного лікування;
  • 19 сім’ям військовослужбовця, особі з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників чи Захисниць України на придбання деревини паливної для опалення будинку у період дії воєнного стану.

Увага підприємцям!

Facebook post   10
Eastern Ukrainr EDIH (проєкт з підтирмки цифровізації бізнесу) проводить опитування про реальні потреби підприємців. 
Опитування буде доступне до 19.12.2025 року за посилання

Привітання до Дня села Шелудьківка!

День села Шелудьківка