День селища 2022

Шановні мешканці!

 

Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем селища Слобожанське!

 

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

Усі досягнення, якими багате Слобожанське, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми робимо його комфортним, різнобарвним, молодіжним та сучасним, навіть у такі важкі та тривожні часи військових дій.

Висловлюю слова вдячності усім хто не тільки на словах, а й конкретними справами робить внесок у розвиток та добробут нашого селища.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та мирного неба. Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до нашої маленької Батьківщини, а ваша плідна праця стане надійною запорукою її процвітання.

 

 

З повагою,

Слобожанський селищний голова

Дмитро Діхтяр

 

 

Інформація для підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які здійснюють свою діяльність у сфері благоустрою

uvaga

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 7 червня 2024 року " 510-р "Деякі заходи щодо стабілізацї роботи об'єднаної енергетичної системи України", у зв'язку з надзвичайною ситуацією в енергетичній системі, спричиненою збройною агресією Російської Федерації проти України, передбачено ряд заходів, необхідних для стабілізації енергетичної системи України.

Детальніше...

Відключення електропостачання 13.06.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

АЗАРТНІ ІГРИ – ЦЕ ЛИШЕ РОЗВАГА❗️

447896501 908869727950181 483599628010358707 n

З метою запобігання ігровій залежності та формування культури відповідального ставлення до азартних ігор, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила E-брошуру на тему: «Азартні ігри – це лише розвага».

Детальніше...

Кіберполіція попереджає про часті випадки онлайн-шахрайства

thumb newsdocument 900 600 9f6d

Про основні кіберзагрози та як від них уберегтися розповів під час брифінгу начальник відділу Управління протидії кіберзлочинам Харківської області Департаменту кіберполіції НП України Руслан Сень.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 12 червня 2024 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

Профілактичні щеплення собак та котів проти сказу з 11.06.2024 по 14.06.2024, 17.06.2024 року

Title

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 11.06.2024 по 14.06.2024, 17.06.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка, с. Геніївка.

Детальніше...

Ботулізм: рекомендації, щодо уникнення захворювання

Title

Ботулізм– це дуже небезпечне і в багатьох випадках смертельне токсико-інфекційне захворювання, яке виникає при вживанні продуктів, заражених мікробом групи клостридій. Збудником є бактерія – Clostridium botulinum. Спори клостридій у великій кількості присутні в грунті, де можуть існувати довгі роки, у кишечнику багатьох тварин, звідки з фекаліями потрапляють у грунт, а також в мулу озер і морів від риб, молюсків. Харчові продукти, забруднені цим мікробом і недостатньо оброблені, стають причиною захворювання на ботулізм.

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 10.06.2024

Medical

Детальніше...

Відключення електропостачання 12.06.2024

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

Патронат над дитиною

patronatna simya 1 1200x350 c default

Патронат над дитиною — це професійна послуга. Патронатний вихователь забирає до себе на тимчасове виховання дітей, чиї сім’ї опинилися в складних життєвих обставинах і не можуть про них дбати. А помічник вихователя допомагає доглядати цих дітей. 

Детальніше...