Відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади.

11 лютого 2022 року відбулось І засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року, утвореної рішенням ХХІІ сесії Слобожанської селищної ради VІІІ скликання від 03.02.2022 року № 1229- VІІІ.

До складу Робочої групи увійшли представники апарату Слобожанської селищної ради, депутати, керівники відділів та комунальних підприємств селищної ради, представники громадських організацій, підприємці, а також представники ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Засідання пройшло під головуванням Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, за участі 20 членів Робочої групи.

До участі у засіданні Робочої групи була запрошена Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, який привітав з початком масштабної та дуже важливої роботи над розробкою стратегічного документа територіальної громади - Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

«Розробка Стратегії надасть змогу провести аналіз наявних ресурсів громади, визначити пріоритетні напрямки розвитку території з урахуванням потенціалу та проблемних питань. Розроблена Стратегія стане дієвим механізмом ефективного розподілу і використання ресурсів, а також підвищення інвестиційної привабливості територіальної громади  і залучення зовнішніх ресурсів для її розвитку. В ході розробки Стратегії планується залучити максимальну кількість категорій мешканців громади, підприємств, установ, організацій, які провадять свою діяльність у всіх сферах життєзабезпечення громади.»

Також із вступним словом до присутніх звернулася Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, яка висловила вдячність селищному голові за запрошення до участі у засіданні Робочої групи та ще раз наголосила на необхідності проведення ретельної роботи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

«На сьогоднішній день стратегічний підхід до планування заходів на території громади є одним з основних критеріїв залучення коштів з обласного та державного бюджетів на реалізацію цих заходів. Починаючи з наступного року критерій наявності Стратегії розвитку громади стане також обов’язковим при участі в обласних конкурсах, зокрема такого як «Разом в майбутнє».

Валерія Мураєва наголосила на тому, що процес розробки Стратегії розвитку громади не повинен бути формальним, це унікальний стратегічний документ кожної громади з урахуванням регіональних та державних векторів розвитку. Вона окреслила поточний стан та найближчі тенденції у розробці стратегій розвитку територіальних громад регіону та побажала членам Робочої групи плідної та злагодженої роботи у цьому питанні.

Після завершення вступної частини засідання члени Робочої групи – Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління персоналом та підприємництва ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт із стратегічного планування, проєктно – орієнтованого управління та підвищення інвестиційної привабливості громад Юрій Орел та Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт з грантрайтингу, стратегічного планування та брендингу Олег Кулініч провели для присутніх міні-семінар з основ та методології стратегічного планування, по завершенню якого пройшло обговорення та затвердження плану заходів з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Відомість голосування голови та депутатів селищної ради на засіданні XLVIII cесії Слобожанської селищної ради VIII скликання від 22 лютого 2024 року

від "22" лютого 2024 року

Детальніше...

📢21 лютого 2024 року відбулось засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради.

02

✍️Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.
Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 21 лютого 2024 року

vikonkom

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 21 лютого 2024 рік

Детальніше...

Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує:

uvaga

Нагадуємо, що 01 січня 2024 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядуванняза 2023 рік.

Детальніше...

Профілактика сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської області державної лікарні ветеринарної медицини в період з 20.02.2024 по 23.02.2024, 26.02.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в містах та населених пунктах району:

- Чугуївська громада: м. Чугуїв- 21.02.2024, 23.02.2024, 26.02.2024;

- Зміївська громада: м. Зміїв - 20.02.2024 - 23.02.2024, 26.02.2024, с. Таранівка - 20.02.2024-23.02.2024, с. Бірки- 26.02.2024;

- Слобожанська громада:с. Геніївка, с. Скрипаї - 20.02.2024 -23.02.2024, 26.02.2024;

- Вовчанська громада: смт. Білий Колодязь- 20.02.2024 - 23.02.2024, 26.02.2024.

-Печенізька громада: с. Печеніги (вул. Зінченко, пров. М. Кулика, вул. Чурилова, пров. Чурилова) - 22.02.2024.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

Відключення електропостачання 23.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

До відома внутрішньо переміщених осіб Слобожанської громади

uvaga

Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради повідомляє, що Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

Ентеровірусна інфекція: що важливо знати

Title

Ентеровірусна інфекція – це група гострих вірусних захворювань, які вражають дітей та дорослих. Характерною особливістю цих інфекцій є надмірне різноманіття клінічних форм – від безсимптомного перебігу чи незначної лихоманки до менінгоенцефаліту, міокардиту, тощо. Група ентеровірусів містить понад 100 небезпечних вірусів для людини, які поширені повсюдно.

Детальніше...

Відключення електропостачання 21.02.2024 - 22.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...

Відключення електропостачання 19.02.2024 року

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...