Відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади.

11 лютого 2022 року відбулось І засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року, утвореної рішенням ХХІІ сесії Слобожанської селищної ради VІІІ скликання від 03.02.2022 року № 1229- VІІІ.

До складу Робочої групи увійшли представники апарату Слобожанської селищної ради, депутати, керівники відділів та комунальних підприємств селищної ради, представники громадських організацій, підприємці, а також представники ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Засідання пройшло під головуванням Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, за участі 20 членів Робочої групи.

До участі у засіданні Робочої групи була запрошена Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, який привітав з початком масштабної та дуже важливої роботи над розробкою стратегічного документа територіальної громади - Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

«Розробка Стратегії надасть змогу провести аналіз наявних ресурсів громади, визначити пріоритетні напрямки розвитку території з урахуванням потенціалу та проблемних питань. Розроблена Стратегія стане дієвим механізмом ефективного розподілу і використання ресурсів, а також підвищення інвестиційної привабливості територіальної громади  і залучення зовнішніх ресурсів для її розвитку. В ході розробки Стратегії планується залучити максимальну кількість категорій мешканців громади, підприємств, установ, організацій, які провадять свою діяльність у всіх сферах життєзабезпечення громади.»

Також із вступним словом до присутніх звернулася Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, яка висловила вдячність селищному голові за запрошення до участі у засіданні Робочої групи та ще раз наголосила на необхідності проведення ретельної роботи з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

«На сьогоднішній день стратегічний підхід до планування заходів на території громади є одним з основних критеріїв залучення коштів з обласного та державного бюджетів на реалізацію цих заходів. Починаючи з наступного року критерій наявності Стратегії розвитку громади стане також обов’язковим при участі в обласних конкурсах, зокрема такого як «Разом в майбутнє».

Валерія Мураєва наголосила на тому, що процес розробки Стратегії розвитку громади не повинен бути формальним, це унікальний стратегічний документ кожної громади з урахуванням регіональних та державних векторів розвитку. Вона окреслила поточний стан та найближчі тенденції у розробці стратегій розвитку територіальних громад регіону та побажала членам Робочої групи плідної та злагодженої роботи у цьому питанні.

Після завершення вступної частини засідання члени Робочої групи – Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління персоналом та підприємництва ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт із стратегічного планування, проєктно – орієнтованого управління та підвищення інвестиційної привабливості громад Юрій Орел та Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики ННІ «Інститут державного управління» ХНУ ім. В.Н. Каразіна, експерт з грантрайтингу, стратегічного планування та брендингу Олег Кулініч провели для присутніх міні-семінар з основ та методології стратегічного планування, по завершенню якого пройшло обговорення та затвердження плану заходів з розробки Стратегії розвитку Слобожанської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

ОГОЛОШЕННЯ   для мешканців, які проживають у приватному секторі сел. Слобожанське

Якщо Ви потребуєте дров’яну піч з димоходом, Ви маєте можливість її отримати безкоштовно.

В першу чергу печі будуть надаватися сім’ям у  складі яких зареєстровані особи з інвалідністю І-ІІ групи чи особи з інвалідністю ІІІ групи, яким 60+ років.

Необхідно до 26.04.2024 року надати до селищної ради (вул. Миру, 7, приймальня):

  • заяву довільної форми;
  • ксерокопію паспорту заявнику (перша сторінка та сторінка з реєстрацією), ксерокопію коду ;
  • сім’ї у складі яких зареєстровані особи з інвалідністю І-ІІ групи чи особи з інвалідністю ІІІ групи, яким 60+ років ксерокопію паспорту особи з інвалідністю (перша сторінка та сторінка з реєстрацією), ксерокопію його довідки МСЕК про групу інвалідності;
  • якщо особа ВПО - додатково ксерокопію довідки про взяття на облік ВПО.

Примітка:

- кількість печей обмежена.

З 23.04.2024 по 26.04.2024, 29.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка

Title

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 23.04.2024 по 26.04.2024, 29.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка.

Детальніше...

Про встановлення розмірів разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, у 2024 році

Title

З метою здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, Кабінет Міністрів України Урядом прийнято постанову від 02 квітня 2024 року №369.

Детальніше...

14 квітня поблизу села Мартове Чугуївського району 64-річний чоловік підірвався на міні.


За попередніми даними, під час риболовлі чоловік наступив на протипіхотну міну та підірвався. Зі множинними уламковими пораненнями правої ноги в тяжкому стані бригадою екстреної медичної допомоги його шпиталізували.

Рішенням місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Слобожанської селищної ради (протокол №1 від 15.03.2024 року) прийнято рішення заборонити відвідування населенням місць масового відпочинку на водних об'єктах Слобожанської селищної територіальної громади протягом купального сезону 2024 року через воєнний стан  у зв’язку із можливою наявністю вибухонебезпечних предметів на пляжах та/або на дні акваторії відповідних водних об’єктів.

Не нехтуйте забороною! Небезпека може бути на кожному кроці! Бережіть себе та своїх близьких!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та Звіт з оцінки впливу на довкілля

Title

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Детальніше...

Обережно дифтерія!

Title

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання, що характеризується головним чином, ураженням ротової частини глотки та дихальних шляхів, рідше – шкіри. Також, при інфікуванні можуть розвиватися фібринозне запалення в місці проникнення збудника, явища загальної інтоксикації й токсичне ураження серця, судинної та нервової систем, нирок.

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 22.04.2024

Medical

Детальніше...

Інформація щодо Урядової грантової програми для розвитку тепличного господарства та садівництва

Інформ лист гранти теплиці ОДА 2024 min

Детальніше...

Інформування про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки та необхідністю ознайомитися з нею

post 6

Указом Президента України від 27 вересня 2021 року № 487/2021 затверджено Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки.

Детальніше...

Що таке «участь громадськості», «залучення громадськості», рівні та навіщо це потрібно?

post 1

Інтегруючи різні підходи та трактування, поняття «громадська участь» можна визначити як систему дій, методів, інструментів та механізмів (об’єднаних логікою відповідного алгоритму) участі громадян у визначенні та вирішенні їхніх проблем та адвокації інтересів у громаді.

Детальніше...