ZAKUPIVLYA

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) )

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

ДК 021:2015- 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (Теплова енергія)

3

Вид процедури

Переговорна процедура (мультилотова)

4

Дата оголошення

10 лютого 2022 року

5

Строк поставки

по 31 грудня 2022 року

6

Обсяг закупівлі

послуги

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-02-10-002959-b

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

414 855,44 грн.( чотириста чотирнадцять тисяч вісімсот п’ятдесят п’ять грн. 44 коп), у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2022 рік .

Очікуване споживання на 2022 рік – 531 Гкал. Тариф – 781,272 грн з ПДВ.

Загальна вартість предмета закупівлі на 2022 рік – 414855,44 грн, з ПДВ.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2022 рік.

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Необхідність проведення закупівлі теплової енергії на 2022 рік зумовлена потребою в забезпеченні функціонування адміні-стративних приміщень селищної ради.

ПАТ «Центренерго», відокремленим підрозділом якого є Зміївська ТЕС, має ліцензії на: виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії; транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами; постачання теплової енергії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Враховуючи це, будівлі які знаходяться за адресами: смт.Слобожанське вул.Дружби,7 ; вул.Миру,7 ; вул.Ціолковського ; вул.Дружби, 6; вул.Лермонтова,21 приєднані до мереж Зміївської ТЕС , та Зміївська ТЕС є постачальником теплової енергії по цих мережах, а інших теплових мереж на території смт. Слобожанське не існує , договір про закупівлю може бути укладено за результатами переговорів, застосовуючи для цього переговорну процедуру.

Умови застосування - відповідно до абзацу четвертого пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено, проведення переговорної процедури в разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

 

УВАГА! ПОСИЛЕНО ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС ПЕРІОДУ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВ ХВОЙНИХ ПОРІД В ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПЕРІОД

01

Відповідно до Лісового Кодексу України, законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про місцеве самоврядування» та на виконання вимог Доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 № 1742 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період», Слобожанська селищна рада повідомляє представників ринків та інших торгівельних майданчиків про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 01 грудня 2023 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Щодо особливостей застосування РРО та/або ПРРО при наданні послуг за умови проведення розрахунків за них виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів

DPS inf

ДПС продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

Детальніше...

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг

01

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

Детальніше...