герб

Слобожанська снлищна рада Чугуївського району Харківської області отримала листа від Приватного підприємства "Транс-Сервіс" наступного змісту:

Відповідно до укладених договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 1 від 19.02.2019р., № 4 від 06.02.2017р., замовником перевезень виступала Зміївська районна державна адміністрація.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1635-р проведено реорганізацію Змїївської РДА шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах районів, утворених постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-ІХ.

На підставі вищевикладеного, вважаємо належним надати наступну інформацію до Чугуївської РДА Харківської області, Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області та Змїївської міської ради Чугуївського району Харківської області.

У зв’язку із підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, запасні частини та ін. складових собівартості перевезень з 05 квітня 2021 року вартість проїзду на наступних автобусних маршрутах становитиме:

№1316 «Зміїв (АС)-Харків (АС-3)»

20,00грн.

№1321 «Зміїв (АС) - Мерефа»

21,00грн.

№1319 «Зміїв (АС) - Н. Бишин»

15,00грн.

№1324 «Слобожанське - Лиман- Н.Бишкин»

13,00грн.

№1326 «Зміїв (АС) -Водяхівка»

11,00грн.

№1323 «Зміїв (АС) - Бірки-Першотравневе»

20,00грн.

№1325 «Зміїв (АС) - Слобожанське»

15,00грн.

№1329 «Зміїв (АС) - Соколово»

14,00грн.

№1574 «Залізнична станція "Зміїв" -Артюхівка»

13,00грн.

Слобожанське (Зміївського району) - Харків (АС-3)

40,00грн.

Слобожанське (Зміївського району) - Харків (спим. "Ак. Барабашова)

40,00грн.

Оголошення про підвищення тарифів опубліковане в газеті "Прем'єр" №67 від 23 березня 2021 року та в газеті "Вісті Зміївщини" №13 від 25 березня 2021 року.

📢В Міжнародний День волонтера Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр привітав волонтерів нашої громади, людей, які допомагають ЗСУ та мирному населенню з перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України.

04

❗Вітаючи волонтерів Дмитро Діхтяр наголосив, що люди, які в нелегкі часи жертвують власним часом, силами, а подекуди і здоров’ям, безкорисно роблячи добро, заслуговують неабиякої поваги та подяки.
Хтось плете маскувальні сітки, допомагаючи нашим військовим, розвантажує автомобілі з гуманітарною допомогою, шукає можливості знайти, домовитись та привезти гуманітарну допомогу в громаду, формує та організовує процеси її видачі.
Детальніше...

Бережімо довкілля!

🌲Наближаються новорічно-різдвяні свята і кожен прагне прикрасити свою оселю новорічним деревом.🌲 І хоч сьогодні багатий вибір штучних ялинок, все ж жива ялинка має значну перевагу.
☝️Рекомендуємо купувати хвойні дерева у підприємців, які здійснюють транспортування і продаж новорічних дерев, виконуючи норми чинного законодавства. Вони мають при собі накладну з лісництва, товарно-транспортну накладну, сертифікат радіаційного обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою, а на зрізі кожного дерева повинен бути електронний чип зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили.
☝️Вирішивши зекономити, купуючи символи свята з рук, в людей, що незаконно їх зрубали у лісі, Ви завдаєте значних збитків лісовому господарству держави.
❗Пам’ятаймо, що зрубане зелене деревце буде у нашій оселі всього кількаднів чи тижнів, а в лісі – роки. Тож бережімо довкілля!

 

Надання окремим категоріям громадян одноразової допомоги на придбання деревини паливної один раз на опалювальний сезон з 01 жовтня по 10 квітня у період дії воєнного стану

01

📢Одноразова допомога в розмірі 12000 грн. надається окремим категоріям громадян Слобожанської селищної ради на придбання деревини паливної для опалення будинку
☝️Відділ соціального захисту населення Слобожанської селищної ради ради інформує, що рішенням XLIV сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради №1864-VIII від 16.11.2023 внесені зміни та доповнення до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської селищної ради.
Детальніше...

Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води

01

📢Вчора, 05 грудня заступник Слобожанського селищного голови Микола Дубнюк провів засідання постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.
Детальніше...

Профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті с. Шелудьківка

Title

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 05.12.2023 по 08.12.2023, 11.12.2023 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті с. Шелудьківка.

Детальніше...

Протокол засідання постійно діючої комісії

kommunalnye uslugi 336px 336px

Протокол №1

засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води

Детальніше...

Вітання з Днем Збройних Сил України!

Рекомендації: як обрати безпечну дитячу іграшку

Title

Наближаються день Святого Миколая та Новий рік – довгоочікувані та улюблені всіма дітками свята. І зранку малята очікуватимуть під подушками подарунки. Тому батькам, як помічникам Святого Миколая, рекомендуємо звертати увагу не лише на зовнішній вигляд іграшки чи її функціональність, а й на якість.

Детальніше...

Привітання до Міжнародного Дня волонтера!

Відключення електропостачання 08.12.2023

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання за наступними адресами:

Детальніше...