Title

17 квітня 2021 року

Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Весна повноцінно вступила у свої права.

Зміївське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області звертається до всіх мешканців населених пунктів Слобожанської селищної ради прийняти участь у проведенні заходів щодо очищення населених пунктів, зробити їх ще кращими та привабливішими.

Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища, але й негативно впливає на довкілля та середовище життєдіяльності людини: приводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смуг, джерел централізованого та децентралізованого водопостачання (криниць), відповідно, якості води в них, виплоду мух, гризунів та появи нестерпного запаху в спекотну погоду.

Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

З метою очищення населених пунктів Слобожанської територіальної громади від бруду та накопиченого сміття, щорічно на протязі квітня - травня проводяться заходи з благоустрою території – організовуються та виконуються роботи по прибиранню вулиць, парків, скверів, прибудинкових земельних ділянок, прилеглих територій до дитячих навчальних установ, лікарень, закладів торгівлі, виробничих підприємств, різних організацій. Зазвичай мешканці приватних житлових будинків наводять лад не лише у себе на подвір’ї, але й на вуличних ділянках.

Під час проведення акції «За чисте довкілля» передбачається комплекс заходів із озеленення, благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх свят та літнього оздоровчого періоду.

Основними причинами забруднення питної води є близьке розташування вигрібних ям, компостних ям, внесення мінеральних добрив у ґрунт, неправильне утримання худоби та птиці. Як наслідок, з потоками талих та дощових вод поверхневе забруднення проникає через грунт в джерела водопостачання.

Території поблизу криниць слід утримувати в чистоті. Необхідно організувати відведення поверхневого стоку від криниці. Поблизу колодязів не дозволяється здійснювати миття транспортних засобів, водопій та утримання тварин, розміщувати пристрої для приготування отрутохімікатів та іншу діяльність, що може призвести до забруднення ґрунту та води.

Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року – періодично проводити прибирання, не створювати накопичення сміття та несанкціонованих сміттєзвалищ (укласти угоди на вивезення сміття), не вигулювати тварин на берегах водойм, а своїх дітей та онуків привчати до порядку та культури змалку.

Закликаємо всіх жителів Слобожанської селищної ради при проведенні відпочинку не забруднювати прибережні смуги водойм, парки, зони рекреацій, лісосмуги, придорожні смуги побутовим сміттям та іншими відходами.

Чистота нашої землі – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

 

Пам’ятайте, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Зміївське управління Головного управління Держпродспоживслужби

в Харківській області

УВАГА! ПОСИЛЕНО ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС ПЕРІОДУ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВ ХВОЙНИХ ПОРІД В ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПЕРІОД

01

Відповідно до Лісового Кодексу України, законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про місцеве самоврядування» та на виконання вимог Доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 № 1742 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період», Слобожанська селищна рада повідомляє представників ринків та інших торгівельних майданчиків про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 01 грудня 2023 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Щодо особливостей застосування РРО та/або ПРРО при наданні послуг за умови проведення розрахунків за них виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів

DPS inf

ДПС продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

Детальніше...

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг

01

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

Детальніше...