![367752703 684833487018648 4092341711646019160 n](/images/2023/18082023/03/367752703_684833487018648_4092341711646019160_n.jpg)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
З початку війни та по теперішній час працівники Слобожанської селищної ради, фермерські господарства, підприємці Слобожанської селищної територіальної громади за власні кошти вирішують питання військових, що надходять до селищної ради як у письмових, так і в усних зверненнях від наших односельців - військовослужбовців, які беруть безпосередньо участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії рф проти України та від військових частин, які знаходилися на території нашої громади.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
На сесіях селищної ради неодноразово підіймалося питання можливості надання допомоги з місцевого бюджету на нагальні потреби військових.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
На черговій сесії Слобожанської селищної ради депутатами та керівництвом селищної ради було вирішено: у разі можливості перерозподілу бюджетних коштів перераховувати 10% від перевиконання бюджету при умові відсутності критичних питань життєдіяльності ради.
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
Для вирішення цього питання направленні звернення до військових адміністрацій для з’ясування законної процедури передачі коштів із селищного бюджету або закупівлю матеріальних цінностей для подальшої передачі військовим.