1

Відділом мобілізаційної роботи з питань цивільного захисту взаємодії з правоохоронними органами здійснено організаційні заходи по проведенню агітаційної роботи у межах національної кампанії «Гвардія Наступу» до поліцейського підрозділу «Лють» на підприємствах Слобожанської селищної територіальної громади.

28.02.2023 року за участю представників відділу поліції № 2 Чугуївського районного управління поліції ГУНП в Харківській області на підприємствах ПАТ «Зміївська овочева фабрика», ПАТ Завод «Елокс», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», які розташовані на території Слобожанської територіальної громади були проведені агітаційні заходи щодо проведення національної кампанії «Гвардія Наступу» до поліцейського підрозділу «Лють» .

Загалом в Україні буде створено 8 штурмових бригад на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

На базі Національної поліції України створено об’єднану штурмову бригаду «Лють».

До складу бригади входять полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» та артилерійський полк.

Новостворений поліцейський підрозділ «Лють» у взаємодії зі Збройними силами України та іншими правоохоронними органами братиме участь у відсічі та стримуванні збройної агресії рф проти України, проведенні штурмових дій, знешкодженні диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, виявленні позицій ворога та знищенні противника.

Наголошуємо, що формування штурмових бригад на базі МВС не є мобілізацією. Штурмові бригади формуються виключно з добровольців: як поліцейських, які наразі проходять службу із відповідним досвідом, так і з цивільних громадян. Бригада Національної поліції «Лють» буде виконувати не лише поліцейські функції, а й штурмові дії.

Кожен хто вступить до лав підрозділу буде поліцейським. Ми не конкуренти ЗСУ. Ми партнери, які підбирають дещо інших людей з іншою мотивацією та функціями.

Всім добровольцям пропонують гідні умови служби та грошове забезпечення. Щоб потрапити до бригади, кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест. Тільки після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку він обрав за власним бажанням.

Всі бажаючі можуть звернутися за інформацією до рекрутингових центрів. Щоб приєднатися до штурмової бригади «Лють», громадяни можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або nabir.np.gov.ua, через Центри надання адміністративних послуг чи будь-який територіальний підрозділ поліції Харківської області.

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках.

Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання  Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.

Ми пропонуємо:

  • достойну зарплату;
  • додаткові виплати залежно від умов служби;
  • безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування;
  • можливість отримати освіту у відомчих вишах під час служби безкоштовно або пільгово;
  • право на отримання житла за рахунок держави, грошову компенсацію за винайм житла;
  • пільги після отриманням статусу учасника бойових дій.

ГРОШОВЕ УТРИМАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛУ

Плануємо, що поліцейський, який буде працювати у бригаді має отримувати грошову винагороду щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є одним з найвищих заробітних плат серед правоохоронних структур.

Мінімальний рівень грошового забезпечення 25000 грн.

Посада

Середній рівень планового грошового забезпечення (на руки)

інспектор,інженер,інструктор

25400 - 26000

командир взводу

30000 - 32000

командир роти

34000 - 36000

командир батальйону

37000 - 39000