Слобожанська селищна рада з сумом повідомляє про загибель нашого земляка Оніпка Дмитра Віталійовича. Дмитро народився 14 листопада 1991 року в смт Комсомольське (нині Слобожанське). В 2009 році закінчив Слобожанську гімназію №2. Після закінчення гімназії пішов працювати до Зміївської ТЕС та навчався заочно в Харківському Національному Технічному Університеті сільського господарства імені Петра Василенка, який закінчив у 2015 році. У 2017 році проходив строкову службу в ЗСУ. З 23 грудня 2019 року перебував на військовій службі в АТО у військовій частині А0693. Службу закінчив у званні сержанта.

З початком російської агресії Дмитро не міг залишитися осторонь, та у квітні 2022 року повернувся до своєї частини.

В мирному житті Дмитро дуже захоплювався футболом, як гравець та футбольний фанат. З 2013 року зіграв багато матчів за команди Молодь, Золотий М'яч, Альфа (всі смт Слобожанське). Багато років Дмитро був вірним фанатом харківського футболу, та разом з друзями - ультрас Металісту, проїхав майже всі міста та стадіони де грав улюблений клуб. Був веселим, життєрадісним, хорошою людиною, вірним другом, завжди йшов на допомогу, професіонал в своїй справі - як в роботі так і в захисті України.

Загинув Дмитро героїчно виконуючи бойове завдання в населеному пункті Григоровка під Бахмутом.

02 вересня 2022 року о 12.00 годині на площі перед Палацом культури в селищі відбудеться прощання з загиблим військовослужбовцем.

Слобожанська селищна рада висловлює свої співчуття рідним та близьким.

Герої не вмирають!

Для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та зареєстровані в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне

герб

ОГОЛОШЕННЯ

для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та зареєстровані в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне 

З 05 грудня 2022 року по 09 грудня 2022 року (включно) з 9.00 до 16.00 год. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та проживають в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне.

Допомогу на сім’ю отримує один із дорослих членів сім’ї (сім’єю, в даному випадку вважається громадяни, які зареєстровані  за однією адресою у смт. Слобожанське) при наявності оригіналу паспорту отримувача та довідки про взяття на облік.

Видача буде проводиться в ДНЗ № 6 (вул. Лермонтова, 21).

 

При собі мати по 3 великих пакети та пусту пляшку 1 л. під олію.

Для сімей внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до Лиманського, Шелудьківського, Геніївського, Нижньобишкинського старостинських округів та потребують гуманітарної допомоги

герб

ОГОЛОШЕННЯ

для сімей внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до Лиманського, Шелудьківського, Геніївського, Нижньобишкинського старостинських округів  та потребують гуманітарної допомоги 

У старостатах з 06 грудня 2022 року по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги.

Допомогу на сім’ю отримує один із дорослих членів сім’ї (сім’єю, в даному випадку вважається громадяни, які проживають за однією адресою) при наявності оригіналу паспорту отримувача та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб на всіх членів сім’ї.

Для дітей військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації

uvaga

ОГОЛОШЕННЯ

для дітей  військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації 

У старостатах з 06 грудня по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13 год. ) та у гуманітарному штабі «КРОК» (ДНЗ № 6, вул. Лермонтова, 21) з 05 грудня  2022 року по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для дітей  військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації.

При собі мати: свідоцтво про народження, документ, що підтверджує участь військовослужбовця у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації, для внутрішньо переміщених дітей додатково довідка ВПО.

Якщо немає світла. «Харківобленерго» дало номери, щоб дізнатися про відключення

KhOblEnergo
У компанії зазначили, що щодня та цілодобово працює кол-центр: (057) 34-24-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, (050) 05-40-413. Також у «AppStore» та «Google Play» можна завантажити мобільний додаток «Харенерго».
Детальніше...

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

title

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України внаслідок війни мільйони сімей з дітьми вимушено виїхали за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.

Детальніше...

Лист Слобожанської селищної ради до АТ "Харківобленерго"

Увага! Оновлені графіки відключень електроенергії!

Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади
 
АТ "Харківобленерго" оновило графік погодинних відключень електроенергії в Харківській області на період с 28 листопада до 4 грудня 2022 року: Детальніше...

Увага важлива інформація!!!

 
Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади!
 
Звертаємо вашу увагу!!!
Заяви щодо зборів громадян та будь які інші повідомлення, виставляються особисто селищною радою на офіційних сайтах Слобожанської селищної ради та офіційних сторінках у Facebook або особисто селищним головою.
Наголошуємо, що відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", ст. 8 п. 8,  ст. 19, проведення страйків, масових зібрань та акцій в військовий час забороняється!
Масове скупчення людей може бути використане для організації різного роду провокацій! Та несе безпосередню небезпеку!
 
Просимо брати інформацію лише з офіційних джерел, а саме, на офіційному веб-сайті та сторінці соціальної мережі Facebook Слобожанської селищної ради, а також звернувшись до представників селищної ради особисто або в телефонному режимі!
 
Джерела офіційної інформації:
Адреса: смт Слобожанське, вул. Миру, буд. 7
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (05747)52403, 52404, 52309

День пам’яті жертв Голодомору!

Щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства "

КУ "Слобожанський центр  надання соціальних послуг" інформує:
 
Цього тижня з 25 листопада стартує щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства ", яка буде продовжуватися до 10 грудня 2022 року. Головна ціль акції- привернути увагу до важливості подолання будь- яких форм насильства у громадській чи приватних сферах, які є порушенням прав людини.
Найбільш розповсюдженим видом насилля у побуті є саме гендерно зумовлене насильство, за ознакою статі.