title

Одно з важливих напрямків роботи підрозділів Слобожанської селищної ради це отримання та доставка гуманітарних вантажів на територію нашої громади. Намагаємось співпрацювати на усіх можливих напрямках – отримання через обласну військово-цивільну адміністрацію, співпрацюємо з Чугуївською районною військово-цивільною адміністрацією, з окремими депутатами  обласної та районної радами, міжнародними організаціями, закордонними консульствами, волонтерами.

Як вже багато разів обговорювалося, соціальні служби проводять видачу гуманітарної допомоги населенню в чіткій відповідності до відпрацьованих списків, які у зв’язку з ситуацією з вимушеною міграцією списки доповнюються.

Дуже дякуємо всім тим хто за власні ресурси допомагає доправляти допомогу на нашу територію.

З приводу видачі гуманітарних продуктів чимало нарікань висловлюється з боку мешканців. Комусь не вистачило, хтось невдоволений асортиментом допомоги… Розуміємо, враховуємо та працюємо щоб виконати всі адекватні побажання та потреби. Ще більше запитань виникає, знову ж до соціальних служб та керівництва селищної ради, після безконтрольної роздачі гуманітарних вантажів спонтанно завезених та виданих приватними особами. У цьому випадку служби селищної ради не мають можливості контролювати напрямки реалізації. На превеликий жаль деякі особи це роблять більш для самореклами, не вирішуючи проблем людей вразливих категорій: людей з інвалідністю, людей похилого віку, переселенців тощо. Та в цілому не вирішують проблем гуманітарних викликів для нашої громади.   

Запрошуємо всіх згуртуватися та об'єднати спільні зусилля!

Запрошуємо до співпраці навколо спільної проблеми та завдання – вирішення  гуманітарних проблем найменш захищених верств населення.

Прощання з героєм!

Нестеренко ВВ

Виконуючи вiйськовий обов'язок, у боях за Харкiвщину загинув наш земляк Нестеренко Володимир Вiкторович, 1984 року народження. Прощання з загиблим воїном вiдбудеться 26 червня 2022 року о 12.00 годинi на площi перед Палацом культури у селищi Слобожанське.
Прохання всiм хто мешкає в Слобожанському прийти попрощатися та вiддати шану.

Мавпяча віспа: що варто знати і як вберегтися

vispa 8ce97474afbc92e7ca99f6914b4ee3ec

ПАМ’ЯТКА 

Мавпяча віспа: що варто знати і як вберегтися.

На сьогодні у світі фіксується спалах мавпячої віспи. Намічається тенденція щодо поширення захворюваності на мавпячу віспу.

Детальніше...

Додатковий автобусний маршрут

uvaga

Об'ява

З 22.06.2022 року ФОП Кухлеєв О.В. вводе додатковий автобусний маршрут

Детальніше...

Щодо електронного відображення пенсійного посвідчення

посвідчення

Механізм оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії регулюється Порядком оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії (далі - Порядок), затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України 03 листопада 2017 року N 26-1.

Детальніше...

Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей

findopomogaВідповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. № 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі - ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі - члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Детальніше...

Герої не вмирають!

фото

19 червня 2022 року під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність, недоторканність та незалежність України, загинув мешканець нашого селища, старший лейтенант Карєтніков Віктор Ігорович, 1965 року народження.

Прощання з загиблим воїном відбудеться 21.06.2022 року на площі біля Палацу культури о 12-00 годині.

Шановні освітяни Слобожанської селищної ради!

78311640

Велика ПОДЯКА за активну та результативну участь у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»-2022 р. Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови Нової української школи.  Цьогоріч Фестиваль проходив в умовах воєнного стану, що був оголошений після повномасштабного вторгнення росії на територію України та учителі були обмежені в часі, незважаючи на труднощі, виступили результативно!!!

Детальніше...

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ІНФОРМУЄ:

030501a7d9838d1120106db74319ce00 606x216.26355257646 1

З початку 2022 року працівники територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 28 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 230 осіб, з них 130 дітей (56,5 %). За аналогічний період 2021 року працівники Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 26 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 244 особи, з них 230 дітей (94, 3%).

Детальніше...

До уваги сільгосптоваровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості!

8345807042 895d34020b

Інформуємо, що 07 червня 2022 року Європейська Комісія офіційно запустила у рамках План заходів створення Шляхів солідарності Платформу Україна – ЄС для зв’язків з бізнесом (EU-Ukraine business matchmaking platform) за посиланням: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/home.

Детальніше...

Облiк сiмей у яких виховуються двоє неповнолiтнiх дiтей вiком до 18 рокiв

герб

До уваги жителiв Слобожанської селищної ради!

Слобожанська селищна рада з 13 по 15 червня 2022 року здiйснює облiк сiмей у яких виховуються двоє неповнолiтнiх дiтей вiком до 18 рокiв, та вiдповiдають наступним вимогам:
Детальніше...