День енергетика 2020

Служба порятунку

08.12.2020 року на засіданні постійних депутатських комісій Слобожанської селищної ради був розглянутий лист Головного Управління Державної Служби з Надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) у Харківській області щодо необхідності створення місцевої пожежної охорони (МПО) в смт Слобожанське та подальшого її утримання за рахунок коштів селищного бюджету.

День місцевого самоврядування

Напередодні працівники Спортивно-оздоровчого комплексу ПАТ «Центренерго» отримали попередження про скорочення їх робочого часу, що стало поштовхом для звернення 04.12.2020 року з питанням збереження функціонування та робочих місць СОК до Слобожанського селищного голови.

IMG 0525

У День святого Миколая в Слобожанському Палаці культури і на площі нашого селища відбулося традиційне відкриття новорічної ялинки.

title

У Слобожанському Палаці культури відбувся «Вогник», присвячений зустрічі ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

276px Південна залізниця logo

Комсомольська селищна рада отримала листа від Акціонерного Товариства "Укріїнська Залізниця" Регіональна філія "Південна зілізниця" Виробничий підрозділ "Ізюмська дистанція колії" в якому надала інформацію стосовно випадків травмування громадян, сторонніх залізничному транспорту. Наводимо Вам зміст листа:

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "09" грудня 2019 року №135 
"Про скликання LXV  сесії Комсомольської селищної ради VII скликання"  

герб

04.12.2019 р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Зміївської районної державної адміністрації, де було розглянуто питання, щодо позбавлення батьківських прав ********, відносно її 5-х малолітніх дітей, яка проживає в смт. Слобожанське.

GerbUkraine

УКРАЇНА

Харківська область

Зміївський район

Комсомольська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від "02" грудня 2019 року  №133 
Про скликання LXIV сесії Комсомольської селищної ради VII скликання  

Питання, включені для розгляду на засіданні виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 25 листопада 2021 року.

vikonkom

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 25 листопада 2021 року

Детальніше...

Відбулось засідання робочої групи з розроблення Положення про громадський бюджет Слобожанської селищної територіальної громади

За ініціативою Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, з метою розбудови територіальної громади з урахуванням бачення її мешканців, активізації процесу залучення мешканців громади до прийняття рішень, в тому числі з розподілу бюджетних коштів, посилення громадського активізму, розпочато роботу з впровадження громадського бюджету Слобожанської селищної територіальної громади, початок реалізації якого планується у 2022 році.

Детальніше...

Відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції Слобожанської селищної ради інформує:

Ogoloshenja

Нагадуємо, що до старту подачі щорічних декларацій 2022 залишилося 30 днів.

У кампанії декларування 2022 року відбулися нові зміни.

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської селищної ради станом на 30 листопада 2021 року

money

Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської селищної ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

Дані про діючі тарифи на комунальні послуги по Слобожанській селищній раді станом на 01.12.2021р.

tarifi na poslugi

Детальніше...

Завершилась реалізація проєкту «Яскрава освіта для кожної дитини села Нижній Бишкин Слобожанської територіальної громади Харківської області»

В Слобожанській селищній територіальній громаді на базі Нижньобишкинської школи завершилась реалізація проєкту «Яскрава освіта для кожної дитини села Нижній Бишкин Слобожанської територіальної громади Харківської області».

Детальніше...

Розпочалась реалізація проєкту із поліпшення соціально-економічних умов

1

В Слобожанській селищній територіальній громаді розпочалась реалізація проєкту із поліпшення соціально-економічних умов, що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) в рамках програми  «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТIP)» за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 29.11.2021 року

Medical

Детальніше...

Про проведення громадських слухань в селі Скрипаї

Gerb Ukr

УКРАЇНА

Харківська область

Чугуївський район

Слобожанська селищна рада

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від "26" листопада 2021 року №213
"Про проведення громадських слухань в селі Скрипаї"  

Детальніше...

Про затвердження ставок орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області

RegAkt

На публічне ознайомлення виноситься звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Слобожанської селищної ради «Про затвердження ставок орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності на території Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області», який підписано 21.10.2021 постійними комісіями селищної ради: мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку та з питань промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, земельних відносин та екології.

Детальніше...