IMG 389c5eb1503913ff43afd9893fc5da8f V

Відповідно до відповіді начальника Зміївського відділення АТ «Харківгаз» Гнирі С.А. від 08.10.2021 року на запит Слобожанської селищної ради працівниками «Харківгаз» 30.09.2021 року проводились аварійно-ремонтні роботи по відновленню ізоляційного покриття газопроводу низького тиску та усунення можливого витоку газу, місце якого можливо виявити лише після проведення шурфового огляду газопроводу по вулиці Гвардійській в с. Благодатне Чугуївського району Харківської області.

При попередньому обстеженні газопроводів приладовим методом шурфування по с. Благодатне було виявлено три місця пошкодження ізоляційного покриття та одне місця з підозрою на витік газу з газопроводу низького тиску.

Прибувши за вказаною адресою для підготовчих земельних робіт та подальшого проведення аварійно-ремонтних робіт газопроводу низького тиску, представники АТ «Харківгаз» не змогли розпочати роботи, в зв’язку з блокуванням проїзду спеціальної техніки АТ «Харківгаз».

Також за інформацією АТ «Харківгаз» 11.10.2021 року Зміївським відділенням АТ «Харківгаз» планувалося проведення ремонтних робіт та регулювання обладнання ГРП № 45 на газопроводі низького тиску за адресою: вулиця Жовтнева в с. Благодатне Чугуївського району Харківської області. При проведені зазначених робіт. Роботи на ГРП 45 також невиконані через необґрунтовані дії невідомих осіб.

Згідно регламенту аварійних робіт АТ «Харківгаз» в с. Благодатне було заплановано закінчити роботи за один робочій день, але через блокування обладнання та спеціальної техніки АТ «Харківгаз» роботи не виконані, а населення с. Благодатне залишилося без газопостачання.

За даними фактами керівництво АТ «Харківгаз» звернулось письмовим зверненням до правоохоронних органів.

Слобожанська селищна рада також негайно звернулась до керівництва АТ «Харівгаз», щодо роз’ясненням дій підлеглих підприємства та неузгодженості дій з органними місцевого самоврядування.

Як завжди і цю гостру ситуацію, зовсім не з метою її вирішення, використовують деякі користодобувачі. Деякі, як кажуть «на опите» розхитують ситуацію залишаючись в тіні.

Робітники «Газових» структур вже далеко не вперше проводять свої дії жорстко, незважаючи, що ми їх клієнти та платимо їм немалі гроші. З початку було Слобожанське, Лиман, Донець. Бунти мешканців, без відповідні скарги та претензії Селищної та сільських рад. Це яскраво мовить про узгодженість такої політики та поведінки «Газових» структур нашою владою.

Кожна дія має свої наслідки. Через блокування робіт АТ «Харківгаз» понад 200 абонентів в с. Благодатне залишилися без газопостачання в період початку опалювального сезону.

Слобожанська селищна рада направила запит начальнику Зміївського відділу поліції, щодо надання правової оцінки дій які призвели до конфлікту, блокування робіт та майна АТ «Харківгаз», відключення від газопостачання цілого населеного пункту.

Герої не вмирають!

Ковальов Ігор Іванович

04.08.1966 – 05.04.2024

Утримання територій – обов’язок органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що втратив чинність Закон України «Про відходи» від 05.03.1998 №187/98 та набрав чинності Закон України «Про управління відходами» від 20.06.2022 №2320-IX. Цей Закон визначає  організаційні, правові, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативного впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище.

Відповідно до Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст, населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для здоров’я людей та навколишнього середовища.

Викидання сміття в місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Так, у ст. 42 ЗУ «Про відходи» зазначено, що «особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що прямо чи опосередковано може вплинути на здоров’я людини або може призвести до забруднення навколишнього середовища та економічних збитків».

Детальніше...

Проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади

04

☝️🚨З метою підвищення рівня безпеки руху та за для запобігання випадків ДТП на залізничних переїздах регіональної філії «Південна залізниця», 05 квітня 2024 року за участі представників Слобожанської селищної ради, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, національної поліції України, та представників АТ «Укрзалізниця» було проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади.🚉
Детальніше...

Інформація щодо вебінарного проєкту

Увага!. Проводиться набор представників мікро-, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який реалізується у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay.

Безоплатний вебінарний проєкт допоможе детальніше дізнатися з чого починати бізнес онлайн, що потрібно щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень. Початок навчання: 18 квітня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales.

Інформація щодо профілактики сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 09.04.2024 по 12.04.2024, 15.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

У Слобожанському лісовому офісі нагадують про пожежну небезпеку у лісах

pozhezhna bezpeka v lisi

У лісах Харківщини розпочався пожежонебезпечний період, що триватиме до кінця осені. Цей період є особливо небезпечним для лісових масивів через високий ризик виникнення загорянь.

Детальніше...

🔊Оновлені графіки погодинних відключень електроенергії в Харкові та області у період з 10 по 14 квітня

thumb newsdocument 900 600 ba68

❗ ❗ ❗

УВАГА

❗ ❗ ❗
📢Оновлено графіки погодинних відключень світла в Харківській області у період із 10 по 14 квітня.
Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги 10 квітня 2024 року

gum dopomoga

ОГОЛОШЕННЯ 

10 квітня 2024 року в с. Благодатне та с. Донець буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які  потребують гуманітарної допомоги: 

Детальніше...

Відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО»

01

9 квітня 2024 року відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО», що реалізує проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 08.04.2024

Medical

Детальніше...