Oschadbank (uk)

Державний ощадний банк України

Акціонерне товариство

Філія — Харківське обласне управління

Україна, 61003

м. Харків, Конституції майдан, буд. 22

Тел.: +380 (57) 731 29 69

Факс: +380 (57) 775 80 91

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 

 

Діхтяр Д.М.

голові Слобожанської селищної ради
Чугуївського району

 

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Філія - Харківське обласне управління AT «Ощадбанк» засвідчує свою повагу та має нагоду звернутися до Вас, як до представника органів місцевого самоврядування, з приводу функціонування на території ввіреного Вам населеного пункту підрозділу дистанційного обслуговування (далі - ПДО) №10020/0463/0001 територіально відокремленого безбалансового відділення №10020/0463 філїї-Харківського обласного управління AT «Ощадбанк», яке працює в с. Шелудьківка по вул. Дружби, 95 б.

Як Вам відомо, 14 березня 2018 року на території с. Шелудьківка Ощадбанком було запроваджено нову форму банківського обслуговування громадян – підрозділом дистанційного обслуговування. Даний пункт діє на підставі Договору співробітництва, відповідно до якого Банк має право відмовитись від надання банківського обслуговування населення підрозділом дистанційного обслуговування. ПДО в рамках положення, яким визначено перелік операцій, дозволено здійснювати значний перелік операцій, в т.ч. відкриття депозитних і поточних рахунків фізичним особам в грошовій одиниці України та в іноземній валюті, відкриття карткових рахунків зі встановленням кредитних ліній та підключенням супутніх послуг до карткових рахунків, здійснення переказів коштів, купівлю-продаж валюти, а також продаж страхових продуктів. Однак, всі вищеперелічені операції, які саме і генерують дохід банку, не користуються попитом у мешканців с. Шелудьківка. Єдині операції, за здійсненням яких клієнти звертаються до ПДО – це отримання грошових коштів та сплата платежів, проте обсяги цих операцій у даному підрозділі дуже низькі Діяльність ПДО має вузькопрофільну направленість та не забезпечує належного рівня дохідності навіть для покриття поточних витрат на забезпечення роботи підрозділу дистанційного обслуговування.

Враховуючи вищезазначене та беручи до уваги, що AT «Ощадбанк» проводить свою діяльність виключно на комерційній основі і функціонує лише за рахунок доходів, отриманих від надання банківських послуг, з огляду на відсутність позитивних тенденцій у роботі ПДО №10020/0463/0001, повідомляємо Вам про подальше закриття даного підрозділу дистанційного обслуговування. Запевняємо Вас, що рішення про припинення його діяльності є зваженим та обґрунтованим, прийнятим згідно з Стратегією розвитку AT «Ощадбанк» на 2018-2022 роки, якою передбачається оптимізація неефективно працюючих підрозділів банку.

В подальшому, після припинення роботи ПДО отримати кошти (заробітну плату, пенсію або інші соціальні виплати), а також здійснити інші фінансові послуги (сплатити комунальні платежі, здійснити грошові перекази тощо) можливо:

- у відділенні Ощадбанку № 10020/0463 за адресою: м. Зміїв, вул. 6-ї Стрілецької дивізії, буд. 6.

При цьому, звернувшись до контакт-центру за номером 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або за наступним посиланням https://appointment.oschadbank.ua офіційного сайту AT «Ощадбанк», клієнти мають змогу призначити зустріч у відділенні на визначену зручну дату та час;

  • за місцем проживання - у відділенні AT «Укрпошта», адже між AT «Ощадбанк» та ПАТ «Укрпошта» було укладено Меморандум про співпрацю з питань спільних дій щодо забезпечення обслуговування населення фінансовими послугами.

Поряд з цим, Банк постійно відпрацьовує альтернативні варіанти обслуговування клієнтів. Держателі банківських платіжних карток мають можливість:

  • без комісії зняти кошти в банкоматі будь-якого банку (в сумі ліміту відповідно до типу картки). З актуальним списком всіх банкоматів та інформаційно-платіжних терміналів AT «Ощадбанк», з місцем їх розташування та часом дії можна ознайомитись на сайті https://www.oschadbank.ua;
  • отримувати кошти у будь-якому відділенні AT «Ощадбанк» з карткою та паспортом. З детальним графіком роботи та номерами телефонів всіх відділень можна ознайомитись на сайті Банку за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/map;
  • розраховуватися карткою в торговельних та аптечних закладах без комісії, при цьому контролюючи стан свого рахунку за допомогою підключення SMS-інформування;
  • виконувати значну кількість операцій без відвідування установи банку за допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «Ощад 24/7».

Дякуємо Вам за плідну співпрацю та сподіваємось на Ваше розуміння.

 

З повагою,

заступник начальника управління

з роздрібного бізнесу

signature Скляр Н.О.