СЛОБОЖАНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ДМИТРО ДІХТЯР ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ ВВВ СЛОБОЖАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗІ СВЯТОМ - ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!
Щороку, напередодні 9 травня, Слобожанський селищний голова та співробітники Слобожанської селищної ради вітають Ветеранів ВВВ з прийдешнім святом. Традиційно, до наповнення подарункових продуктових наборів долучився Генеральний директор ПрАТ «ЗОФ» Сисенко Ігор Іванович.
Нажаль, з кожним роком їх стає все менше…
Йдуть від нас останні свідки тієї страшної війни… йдуть справжні Герої…
Тим з Ветеранів, кого випала честь привітати цього року, Дмитро Діхтяр висловив щиру вдячність за Перемогу і побажав здоров’я, мирного неба та добробуту.
Шановні Ветерани!
Пишаємося Вашим героїзмом та відвагою! Вдячні за витримку та віру!
Слобожанська міська рада повідомляє, що 13 січня 2026 року о 10.00 за адресою: вул. Миру, 7, м. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область, відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території, при Слобожанській міській раді.
Повідомляємо, що на виконання рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради було затверджено економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію для опалювального сезону 2025–2026 рр.
У зв’язку з тривалим процесом погодження та затвердження розрахунків, інформуємо про особливості нарахувань:
✅ За листопад та грудень 2025 року — нарахування будуть проведені згідно з новими затвердженими тарифами.
✅ Коли прийдуть платіжки? Рахунки за спожите тепло у листопаді та грудні будуть сформовані та виставлені споживачам в одній квитанції у СІЧНІ.
✅ Чому так? Це пов’язано з юридичним завершенням процедури затвердження тарифів та необхідністю коректного розрахунку за фактично спожиті гігакалорії.
Просимо мешканців врахувати це при плануванні сімейного бюджету: у січні ви отримаєте сумарний рахунок за два попередні місяці.
ПОВІДОМЛЕННЯ для ФОПщодо необхідності укладення договору на постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2025-2026р. У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас у термін до 15.01.2026р звернутися до центру обслуговування клієнтів за адресою: вул. Дружби, 7 (2 поверх) для підписання договору. Конт.тел.+380(63)4417022
Дякуємо за розуміння! Працюємо, щоб у Ваших оселях було тепло.
Від початку 2026 року в Україні вступають у дію нові вимоги до благополуччя телят (молодняк ВРХ віком до 6 місяців) під час їх утримання, затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 08.02.2021 № 224.
Нові вимоги визначають мінімальні умови утримання телят, зокрема щодо площі необхідної для руху та відпочинку телят, освітлення і вентиляції приміщень, належної підстилки, годівлі та доступу до чистої питної води. Також відповідно до вимог необхідно щодня оглядати телят, заборонено прив’язне утримання телят та індивідуальне утримання після 8-тижневого віку.
Вимоги обов’язкові для всіх господарств, в яких утримується десять і більше телят. Їхня мета – забезпечити благополуччя тварин, знизити ризик хвороб і травм та підвищити якість продукції тваринництва.
Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 25 грудня 2025 року №882 "Про визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Слобожанської міської територіальної громади"