Реєстрація користувача
Конфіденційність сайту
Підписавшись на цей веб-сайт і погоджуючись з Політикою конфіденційності, ви погоджуєтеся з цим веб-сайтом на зберігання вашої конфіденційної інформації.
Обліковий запис користувача
(optional)
(optional)
Дата народження повинна бути в форматі Рік-Місяць-День, наприклад: 0000-00-00
Скасувати

Обережно, гриби!

TitleЗа повідомленням фахівців, якщо будуть теплі дощі, то незабаром в наших лісах з’являться різноманітні гриби, за якими і розпочнуть своє полювання грибники-любителі. В 2021 році з початку сезону грибів в Україні та області уже зареєстровані випадки отруєнь грибами.

Управління Чугуївського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області вимушене нагадати, що поруч із їстівними ростуть і отруйні гриби, які часом вводять у оману навіть найдосвідчених грибників. Враховуючи тенденцію порушення екологічної ситуації, накопичування в грибах токсичних речовин, можливість зміни зовнішнього виду грибів та набуття отруйних властивостей, сумну статистику отруєнь, медики рекомендують взагалі не вживати дикорослі гриби в їжу.

Детальніше...

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківськ

konkyrs na posady

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, а саме:

Детальніше...

Фестиваль «Олексіївська фортеця 290»

Title

18 - 19 вересня 2021 в місті Первомайський Харківської області відбудеться визначна туристична подія Харківщині - фестиваль «Олексіївська фортеця 290», присвячений 290-річчю будівництва Української оборонної лінії.

Детальніше...

Слобожанський Палац культури проводить набір учасників в колективи художньої самодіяльності

Слобожанський Палац культури проводить набір учасників в колективи художньої самодіяльності:

Детальніше...

Яким чином юридичні особи обчислюють та сплачують транспортний податок

DPS inf

Детальніше...

Як обчислюються суми екологічного податку за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти

DPS inf

Відповідно до п.п. 240.1.2 п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти.

Детальніше...

Чи потрібно подавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями?

DPS inf

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

Детальніше...

Чи може ФОП – платник єдиного податку третьої групи протягом поточного року перейти на четверту групу

DPS inf

Згідно з частинами першою та третьою ст. 8 прим. 1 Закону України від 19 червня 2003 року № 973-IV «Про фермерське господарство» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 973) сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується фізичною особою самостійно або спільно з членами її сім’ї на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства.

Детальніше...

Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням

DPS inf

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

Детальніше...

Нюанси подання декларації по екологічному податку

DPS inf

Питання: Який порядок подання декларації по екологічному податку, у разі якщо платник податку має кілька стаціонарних джерел забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об’єктів в межах одного населеного пункту або кількох населених пунктів?

Детальніше...