Про початок проходження перевірки працівників Служби у справах дітей Слобожанської селищної ради

Zakon Ukraine

Детальніше...

Програми розширення можливостей жіночого підприємництва

DCZ

Гараж 48 , Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» запрошують жінок зі сходу України взяти участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва»!

Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

Детальніше...

Інформація щодо комплектування груп у Харківському ЦПТО ДСЗ у березні 2021 року

DCZ

Шановні громадяни!

У березні в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,1, відбудеться посадка груп на навчання:

Детальніше...

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

2

Єдиний у Харківському регіоні центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення із надсучасною матеріально-технічною базою.

Навчання за 34 ліцензованими професіями. Розробка курсів цільового призначення під конкретні потреби роботодавця або іншого замовника.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує:

Детальніше...

ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ СМТ СЛОБОЖАНСЬКЕ

25 лютого 2021 року відбулась зустріч керівництва Зміївської ТЕС та Слобожанської селищної ради з мешканцями смт Слобожанське. Ініціатором зустрічі виступила Зміївська ТЕС. Дана зустріч стала результатом багатомісячних перемовин, листувань та взаємних вимог.

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 01.03.2020 року

Medicines

Детальніше...